Sizlere bu yazımızda Spotlight filmi hakkında olan teknik bilgiyi ve Spotlight filmi hakkında olan film yorumumuzu paylaştık.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Spotlight filmi gerçek bir kesitten uyarlama bir filmdir. Bir kilise var ve bu kilise tecavüz, taciz olaylarıyla mücadele etmek zorundadır. Bu kilise hakkında olan tüm haberleri Boston Globe gazetesi yazıyor ve bu gazetenin yazarları bu konuyla derinden ilgileniyor. Gazetenin yazarları bu kilise hakkında tüm herşeyi araştırır ve geçmişte olan tecavüz konularını ele alır. Bu arada Boston Globe'ın ekibine yeni bir kişi daha gelir ve bu yeni kişi takım arkadaşlarına 30 yıldır çocuk istismarı yapan bir kilisenin rahibini araştırmasını ister. Bu konu hakkında çok fazla bilgi sahibi olmak isteyen gazete yazarları derinlemesine bir araştırma yapar.Yazar Yorumu

Film daha çok tecavüz ve taciz olaylarıyla alakalı olduğu için izlenebilir yani içerisinde tecavüz işlenmiyor fakat tecavüz olaylarına son vermek için çalışmalar yapılıyor. Günümüzde bu kadar çok tecavüz olayı artmışken bu filmin gelmesi gayet güzel olmuş, ben beğendim ve oldukça seri bir yapıya sahip. İzleyebilirsiniz, keyifli olduğunu düşünüyorum. Sır ve gizemi seven arkadaşlar için ideal bir film olan Spotlight filmi için benim editör puanım 10 üzerinden 8.4!

Filmden Kareler

343770.jpg-r_160_240-b_1_D6D6D6-f_jpg-q_x-xxyxx

Spotlight
Senaryo8.4
Oyunculuk8.2
Akıcılık8.5
Efekt8.3
8.410 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (1 Oy)
6.8

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler