Bu hafta vizyona 6 yeni film giriyor . Arabalar 3 ve Sniper:Duvar haftanın dikkat çeken filmleri arasında ön planda .

 

1- Sniper:Duvar ( The Wall )

Irak ‘ ta birbirlerini korumaya yeminli 2 askerin yaşamını anlatan filmin oyuncu kadrosu oldukça sağlam . Başroldeki isimler Aaron Taylor-Johnson ile John Cena . Aksiyon – Savaş türündeki filmin yönetmeni ise Jason Bourne ve Yarının Sınırında  filmleriyle bir hayli üne kavuşan Daug Liman .

 

2-) Arabalar 3

Başarılı animasyon filmi serisi Arabalar ‘ ın 3.filmi önceki 2 filmini aratmayacak gibi duruyor . Serinin 3.filminde Şimşek Mcqueen pistlerin tozunu almaya geliyor ! Yönetmenlik koltuğunda yine Brian Fee bulunuyor .

 

3-Deccal 2

Bu film korku severlere gelsin . Haftanın tek korku filmi Deccal 2 izleyenlere ilk filmindeki gibi korku dolu anlar yaşatacak gibi görünüyor .

Filmin detaylı tanıtımı için tıkla

 

4-Sinyalciler

Haftanın Türk komedi filmi Sinyalciler ; üç üçkağıtçı ile İsa’nın son akşam yemeği tablosunu bir araya getiriyor . Başrollerinde Burak Satıbol, Ayhan Taş ve Mahmut Tuncer ‘ in yer aldığı filmin yönetmeni Ahmet Kapucu .

 

5-Gençlik Başımda Duman

İzlanda ‘nın balıkçı köyünde bir yaz . Thor ve Christian’dan biri en iyi arkadaşına karşı yeni duygularını keşfederken diğeri ise bir kızın kalbini kazanmaya çalışır. Yaz bitip İzlanda ‘ nın kışı ülkeye hakim olur . O zaman işler tersine döner .

 

 

6-Eşik

2 şizofren kadının öyküsünün anlatıldığı dram türündeki filmin başrollerinde Senem Çelikkol, Mine Özen, Raci Küçük bulunuyor . Yönetmen ise Ayhan Salar ve Erkan Tahhuşoğlu .

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler