Kimlik (İdentity) filminin konusunu, oyuncularını, fragmanını ve yorumlarını bu yazımızda bulabilrsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür :

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Tuhaf bir şekilde bir otelde yolları kesişen bir biriyle alakası olmayan 10 kişi korkunç bir cinayetin ortasında kalacaklardır. Katilin aralarında olduğu düşünmektedirler fakat kim olduğu bilinmemektedir. Peki buradan kim sağ çıkabilecek ve katili yakalayabilecek ?
Büyük bir kasırga içerisinde kalan 10 yabancı insan bu fırtınadan kurtulmanın yollarını ararlar. Kimisi yolda kalan kimisi bir mahkumu teslim etmeye giderken yakalandıkları bu fırtına içerisinde başlarına tuhaf olaylar gelir. Fırtınadan kaçmak için sığındıkları bir otelde de tuhaf olayların gerçekleştiğini farkederler. Onlara verilen oda numarasına göre sırayla ölmeye başlayan insanların arkasındaki ipuçlarını takip eden bir komiser sis perdesini aralamaya çalışır. Fakat sonuçtan hiçte mutlu olmayacaktır.Yazar Yorumu

Sonu sürprizli biten filmlerden hoşlananların tereddüt etmeden açıp izlemeli. Gerilim ve aksiyonun tavan yaptığı filmde büyük bir bilinmezin içerisinde kalıyorsunuz. Çevrenizde sırayla cinayetler gerçekleşiyor ve katil aranızdan birisi. Cesetlerin dahi bulunamadığı cinayetlerin arkasında sadece otel oda numaraları kalıyor. Bir mahkumu teslim etmeye giderken yolda kalan bir polis olayı araştırmaya başlar fakat bulduğu şey karşısında hayretler içerisinde kalır. Filmi izlerken bir çok tahminde bulundum kesin bu kesin şu dedim fakat her zaman beni ters köşe etmeyi başardı. Hatta katil ile karşılaştığımda ne oluyor be dedim. Bu senaryoyu düşünen adamın yaratıcılığı cidden beni korkutmaya başladı. Akıcı bir gerilim filmi. Merak dolu bir film arıyorsanız açın izleyin çok beğeneceksiniz. İyi Seyirler dilerim.

Filmden Kareler

Kimlik (İdentity) Film Yorumları Kimlik (İdentity) Eleştiri

Kimlik (İdentity)
Senaryo7.5
Oyunculuk7.2
Akıcılık7.6
Efekt7
7.310 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorumlar

  1. kübra87

    çok çok çok beğendim. Fight Club, Shutter Island gibi filmleri beğenenler bunu da sevecektir.

    Cevapla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler