Merhabalar !  Bu yazımızda IMDB istatistiklerine göre en kötü 10 Türk filmini sıraladık .

 

10. Hababam Sınıfı Askerde (2005) 2,8

Sıralamadaki filmlerin en iyisi ancak sinema tarihinde en kötüler arasında . Eskilerin en iyi Türk film serisi Hababam Sınıfı ‘ nı sadece para kazanmak için adını kirleten bu yapıma hak ettiği verilmiş .

 

 

9. Büyü (2004) 2.8

Saçmalıklar üstüne kurulu bir yapım . Bol bol mantık hatası ve gereksiz onca şeyi bulabileceğiniz bir yapım . Ancak bana göre şimdiki korku filmlerimizden pek farkı yok .

 

 

8. Hababam Sınıfı 3,5 (2006) 2,7

Eski hababamın adını kirletmek bu kadar olur . Ne saçma bi film ! Para kazanma amacı ile çekilmiş bir film daha …

 

 

7. Kutsal Damacana 2: Itmen (2010) 2,6

İlki kadar güzel değildi . İlki de güzel değildi bence ama bu film hiç olmamış . Ama hakkını yemeyelim . Bir kaç komik sahne vardı . Günümüz komedilerinde buna bile rastlayamıyoruz . Puanını genel olarak hak etse de diğer komedi filmlerin çok beğenildiği ülkede bu filmi daha fazla puan hak ediyor .

 

6. Maskeli Beşler: Kıbrıs (2008) 2,6

Maskeli filmler serisinin ilk filmi oldukça eğlenceli ve komikti . Ancak diğer filmlerde o ilk filmin tadını maalesef alamadık . Aksine sıkıldık ve bunaldık .

5-Çılgın Dershane (2007) 2,2

Hayatımda izlediğim en saçma ötesi filmdi . Benim en beğenmediğim filmler sıralamasında kesinlikle 1.sıradadır . Gereksiz muhabbetler filmin tamamını kapsıyor . Rezalet ötesi …

 

5. Dünyayı Kurtaran Adam’ın Oğlu (2006) 1,9

Tuhaf bir filmdi . Tv de denk gelmiştim . Sanırsam filmin ortalarıydı . Uzayda değişik sohbetler vardı . Ordaki muhabbeti bi türlü anlayamadım . Oyunculuk , senaryo rezalet ötesi …

 

3. Keloğlan Kara Prens’e Karşı (2006) 1.8

Mehmet Ali Erbil ‘ in keloğlan rolünde bulunduğu senaryonun berbat ötesi olduğu bir yapım . Arkadaşlarla toplansak daha iyi yapım çıkarırdık .

 

2. Emret Komutanım: Sah Mat (2007) 1.8

Yine Mehmet Ali Erbil yine rezalet bi film … Dizisinin bir bölümü bile olamaz .

 

1. Kod Adı K.O.Z. (2015) 1.0

Geldik zirveye . Yani en kötü filme . Filmin bu kadar kötü puan almasındaki en büyük etken tamamıyla siyasi içerikli olması . Siyasi içeriğe yorum yapmayalım . Sinematik yönden vasat bir filmdi .

 

 

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler