Ünlü komedyen Cem Yılmaz hayranlarına G.O.R.A’nın ikinci filminin geleceğinin müjdesini verdi. Bilindiği üzere G.O.R.A filmi 2004 yılında vizyona girmişti ve oldukça beğenilmişti. Cem Yılmaz, ikinci filmini çekeceğini 2 milyon takipçisinin yer aldığı Youtube kanalından duyurdu.

gora-al-1de-burdan-yak_7776251-12000_1920x1080Cem Yılmaz filmde Arif ile bir robot olan 216’yı bir maceranın içine sürüklemek istediğini ifade etti. Yani filmde aynı zamanda oldukça yakın bir arkadaşı olan Ozan Güven’i de göreceğiz. Herkesin merak ettiği konulardan bir tanesi de ilk filmde yer alan oyuncuların kaç tanesi G.O.R.A’nın ikinci filmin yer alacak. İlk filmde Şafak Sezer, Engin Günaydın, Rasim Öztekin, Özkan Uğur ve Özge Özberk gibi ünlü isimler yer almıştı.

Bilim kurgu ve komedi türündeki film vizyona girmiş olduğu dönemde 4 milyon kişi tarafından izlenmeyi başarmıştı. Merak edilen bir diğer konu da filmin yönetmenliğini kimin yapacağı. İlk filmde yönetmen Ömer Faruk Sorak’dı. Bakalım bu filmde yönetmen yine aynı mı kalacak yoksa Cem Yılmaz yönetmen koltuğuna mı geçecek?

Yapmış olduğu açıklamada Cem Yılmaz filmin 2017 yılının ilkbahar aylarında çıkabileceğini söylüyor. Filmin çekimlerinin ise Temmuz ve Ağustos ayında başlayıp bitireceklerini ifade eden ünlü komedyen filmde Zafer Algöz’ün de yer alacağını bildiriyor.

İşte Cem Yılmaz’ın GORA 2 filmi ile ilgili açıklamaları..

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler