Merhaba arkadaşlar bu yazımızda bu hafta yani 12.02.2016 tarihinde vizyona girecek filmlerden ufak tefek bahsedeceğim.

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda bu hafta yani 12.02.2016 tarihinde vizyona girecek filmlerden ufak tefek bahsedeceğim.Filmler hakkında detayları okuyabilmeniz için sitemizde bulanan filmlere yönlendirme koyacağım bu linklerden filmler hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Hadi başlayalım.

vizyonda bu hafta (12.02.2016)

 

  • Deadpool :

İlk filmimiz herkesin merakla ve sabırsızlıkla beklediği Deadpool. 20th Century Fox ve Marvel ‘in işbirliği ile hazırlanan film dünyada çok büyük ses getirdi. Yeni kahramanımıza katılan aşırı espiri anlayışı ve serserilik film daha çekici kılmış gibi görünüyor. Fakat bu konuda biraz dozaj pek ayarlanamamış ki filme +18 yaş sınırı getirilmiş.

deadpool_film yorumları

Konusuna kısaca değinecek olursak. Kansere yakalanan Wade Wilson hayattan tamamen ümidini kaybetmiştir. Vücudunun neredeyse tamamına kanser teşhisi koyulmuştur. Bilim adamlarının deneylerine katılırsa hayatta kalma şansı olacaktır fakat bu deneyler çok tehlikeli ve ölümcüldür. Kısacası bildiğimiz süper kahraman filmlerinden. Bu filmin detaylarını Deadpool Film Yorumları yazımızdan öğrenebilirsiniz.

  • Dünyanın En Güzel Kokusu :

Sıradaki filmimiz Mustafa Uğur Yağcıoğlu ‘nun yönetmenliğini yaptığı ilginç bir aşk filmi Dünyanın En Güzel Kokusu . İsmi biraz kafa karıştırıcı gelebilir hatta fragmanında bile anlam veremiyorsunuz. Başlarda komedi filmi gibi ilerleyip romantizme bağlanan değişik bir hikaye. İsmini de anladım kadarıyla insanın gerçekten sevdiği ve aşık olduğu insanın teninde duyduğu kokudan alıyor.

Dunyanin-En-Guzel-Kokusu-fragman

Konusundan bahsedecek olursak şarkı sözü yazarlığı yapan Hakan aşk inanmıyordur biraz keskin bir cümle oldu fakat yaşadığımız çağda evlenmenin mantıksız olduğunu düşünür. Böyle düşünmesinde tabi ki aşırı çapkın bir insan olmasının da etkisi vardır. Hakan ne kadar evlenmeyi düşünmese de hep bir çocuk hayali kurmuştur. Aynı duygular ve düşünceler içerisinde olan Derya da Hakana katılmaktadır. Bunun üzerine Hakan , Derya ya bir anlaşma sunar . Bu anlaşmaya göre Hakan ile Derya evlenip çocuk yapacaklardır ve çocuk dünya ya geldiğinde iki arkadaş gibi yollarına devam edeceklerdir. Fakat hiç birşey düşündükleri gibi olmaz. Fazla detaya girmeden konuyu bura da kapatalım detayları merak edenler Dünyanın En Güzel Kokusu Film Yorumları başlıklı yazımızdan filmin detaylarına göz atabilir.

 

  • Hesapta Aşk :

Ve bu haftanın vizyona giren son filmi Hesapta Aşk . Gönenç Uyanık‘ın yönetmenliğini yaptığı ve Derya Şensoy , Fırat Altunmeşe , Meriç Aral gibi ünlü isimlerin oynadığı film  çağımızın sorunu sosyal medyanın gençlerin başına açtığı belayı konu alıyor.

hesapta aşk yorumları

Konusu hafiften irdeleyecek olursak sosyal medyada tanışan iki genç birbirlerine aşık olurlar ve kısa bir süre sonra sevgili olurlar. Kız sevdiği çocuğu görmek için gizli planlar kurmaya başlar. En yakın arkadaşı Didem’i de yanına alarak İstanbul yollarına düşerler. Fakat hiç bir şey umdukları gibi gelişmez. Kısacası filmimiz iki yakın arkadaşın bu gizli yolculukta başından geçen hikayeleri konu alıyor. Filmin detaylarını öğrenmek için Hesapta Aşk Film Yorumları yazımızı okuyabilirsiniz.

Her hafta vizyona giren filmleri Vizyondaki Filmler kategorimizden takip edebilirsiniz.

 

Yazımızı erinmeden üşenmeden okuduğunuz için teşekkür ediyorum. Diğer yazılarımızda görüşmek üzere sağlıcakla kalın. 

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler