Merhaba arkadaşlar Bu Hafta Vizyonda Ne Var ? serimizin devam yazısı olan 4 Mart 2016 Vizyondak Filmleri bu yazımızda birlikte inceleyeceğiz.

Merhaba arkadaşlar Bu Hafta Vizyonda Ne Var ? serimizin devam yazısı olan 4 Mart 2016 Vizyondak Filmleri bu yazımızda birlikte inceleyeceğiz.  Bu hafta listemiz baya  bir kabarık görünüyor. Toplamda yedi tane film vizyona girdi. Ben bu yazıda kendimce seçtiğim dört filmi kısaca sizlere inceleyeceğim ve her zamanki gibi yazı sonunda detaylar için linkler paylaşacağım. Sözü fazla uzatmadan hemen başlayalım.

4 Mart 2016 Vizyondaki Filmler

  • Kaçma Birader

Filmdeki bir çok oyuncu komedi alanında çeşitli film ve diziler oynamıştır. Zaten çoğunu tanıyorsunuz. Leyla ile Mecnun , Kardeş Payı ekibinin bir harmanlanması olarak ta düşünebiliriz. Filmin konusundan biraz bahsedecek olursak.

kaçma birader afişi

Sevdiği kızla mutlu bir hayat sürmek isteyen bir gen. Yozgat’tan kızla birlikte İstanbul’a kaçarlar. Ailesi bu durumu öğrenince apar topar İstanbul’a doğru yola çıkarlar. İstanbul’a vardıklarında oğlanı nerede arayacaklarını bilmedikleri için gruplar halinde İstanbul’u didik didik ederler. Bu sırada başlarına olur olmadık belalar açarlar. Bol bol güleceğimiz Kaçma Birader filmini film severler tarafından çok büyük bir ilgi ile beklenmekte. Filmin detayları Kaçma Birader Film Yorumları yazımızdan öğrenebilirsiniz.

  • 5. Dalga

Sıradaki filmimiz bir çok ülkede vizyona girmiş bizim ülkemizde ise bu hafta vizyona giren 5.Dalga. Bilim kurgu ve macera alanın güzel bir yapıt olan film 5.Dalga romanından uyarlanmıştır. Konusuna değinecek olursak.

5.dalga yorumları

Uzaylılar Dünya’mızı ele geçirmeye çalışıyorlardır. Mars’tan gelen tanımlanamayan bir cisim gökyüzünde belirmiş ve Dünya’ya belli bir uzaklıkta durmuştur. Uzaylılar yok etme planlarını beş farklı dalga da hayata geçirmeyi planlamışlardır. Dalga dalga insan oğlunu ölüme sürükleyen saldırılar yapmıştır. Merak edenler için detaylara 5. Dalga Film Yorumları konumuzdan bakabilirsiniz.

  • Ali Kundilli 2

Ele alacağımız üçüncü film ise ilk filminin büyük ilgi görmesi üzere devamı çekilen Ali Kundilli 2 filmi. Sosyal medyada ün yapmış kişilerden oluşan oyuncu kadrosu ile komedi alanında karşımızda olan filmin konusu evlendiği eşinin hamile kalması ile hayatı mahvolan bir babanın uğraşlarını anlatmaktadır.

Ali Kundilli 2 fragmanı

Karısının bir dediğini iki etmemeye çalışan baba her şeye yetişmeye çalışıyordur. Karısının gördüğü rüya üzerine babannesinin köyüne giden ailenin işleri gitgide karışık bir hal almıştır. Filmin detaylarını Ali Kundilli 2 Film Yorumları makalemizden öğrenebilirsiniz.

 

  • Babalar Savaşıyor

Son filmimiz Babalar Savaşıyor. Yine ülkemizde geç vizyona giren güzel filmlerden bir tanesi. Ne kadar ülkemizde çok iyi komediler çıksa da yabancı komedi filmlerine de arşivlerimizde yer vermeliyiz. Bu filmde arşivlere yakışır ortanın biraz üstü diyebileceğimiz güzel bir film. Konusuna bakalım birazda.

Babalar Savaşıyor güzel mi

Karısıyla anlaşamayan Dusty hayallerinden peşinden gider. Karısıyla boşanıp yurt dışına çıkar. Fakat işleri pek istediği gibi ilerlememiştir. Eski karısının da başka bir adamla evlendiğini duyunca geri dönme kararı alır. Bunun üzerine iki baba arasında büyük bir rekabet başlar. Filmin detaylarını Babalar Savaşıyor Film Yorumları yazımızdan öğrenebilirsiniz.

 

Evet arkadaşlar bu hafta da bir vizyondaki filmler makalemizin sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ediyorum. Sitemizde yayınlanan güncel filmlerden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın. Ayrıca en son yazıları e-mail olarak olmak isterseniz sağ yukarıdan bloga abone ol kısmını doldurmanız yeterli.

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler