Bu yazımızda 03.09.2016 tarihinde vizyona girmiş olan filmler ile ilgili ayrıntılara bu yazımızda ulaşabilirsiniz. Çok çok ayrıntılara spoiler vermeden filmler hakkında sizlere bilgi verdik. İşte karşınızda bu hafta vizyona giren filmler…

  • Kayıp Balık Dori (Finding Dory)

uk_dory_flexherobg_n_6032b443Ünlü animasyon filmi Kayıp Balık Nemo filminin en çok sevilen karakterlerinden bir tanesi olan Dory’nin de filmi vizyona giriyor. Nemo ve Marlin’i de bu animasyon filmi ile yeniden göreceğiz. Filmde yeni karakterler yer alıyor. Bu da heyecanı biraz daha arttırtıyor tabi fakat izleyen kişilerin çoğunun gözü eski karakterlerde olacak. Ailecek izleyebileceğiniz eğlenceli ve anlamlı bir animasyon filmi.

  • Hayat Işığım (The Light Between Oceans)

the-light-between-oceans-film-wallpaperBu haftanın dram filmleri arasında yer alan Hayat Işığım filmi ilginç konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkat çekmeyi başarıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Michael Fassbender, Rachel Weisz ve Alicia Vikander gibi ünlü isimler yer alıyor. Filmde çiftimiz insanlardan uzakta deniz dalgalarının arasında yaşamaya karar vermiştir. Bir türlü çocukları olmayan çiftimiz bir gün deniz, bir cesedin yanında gelen bir bebek bulurlar. Bunu tanrının onlara bir hediyesi olarak görürler ve bebeği sahiplenirler. Ancak yıllar sonra işlerin o kadar basit olmadığı anlaşılacaktır.

  • Siccin 3: Cürmü Aşk

siccin3Yerli korku filmi sektörünün ülkemizde oldukça ilgi görmesinin ardından pek çok korku serisi de ortaya çıktı. Siccin serisi de o filmlerden bir tanesi. İlk olarak 2014 yılında vizyona giren Siccin filmi ikinci filmini 2015 yılında çekmişti. Gişede iyi bir sonuç gelince 2016 yılında serinin 3. filmi de çekildi ve bu hafta vizyona girdi. Filmin oyuncu kadrosunda Büşra Ayaydın, Nevin Efe, Elif Baysal ve Adnan Koç gibi isimler yer almakta. Korku ve aşkın birleştiği ilginç bir yerli korku filmine kendinizi hazırlayın.

  • Kan Bağı (Blood Father)

blood-father-2Bu haftanın aksiyon türündeki filmi olan Kan Bağı filminin baş rolünde dünyaca ünlü aktör Mel Gibson yer alıyor. Filmde John eski bir mahkumdur. Kalan hayatını da kendi karavanında dövme yaparak geçirmeye çalışmaktadır. Fakat kızının başı sevgilisi yüzünden uyuşturucu çetesi ile belaya girmiştir. John kızına kendini affettirebilmek ve onu koruyabilmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Bir babanın kızını koruma hikayesi.

  • Masal

masal_2_eylul_2016da_vizyonda_1472452914_5755

Arin Arjen Öztürk’ün yönetmenliğini yapmakta olduğu dram türündeki filmde kanser hastalığına yakalanmış olan genç bir kızın en yakın arkadaşlarını bir tatil köyünde bir araya toplaması anlatılıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Neslihan Acar, Tayfun Sav, Gökhan Mumcu ve Bengi Öztürk gibi isimler yer almakta.

  • Korku Komedi: Bana Normal Aktiviteler

291146.jpg-r_1280_720-f_jpg-q_x-xxyxxSon dönemde bilindiği üzere yerli sinemamızda komedi ve korku oldukça ilgi görüyor ve gişe de iyi para kazandırıyor. Muhtemelen bu gözlemin sonucunda iki türün birleştirilme fikri ortaya çıkmış.  Özgür Bakar’ın filmin yönetmenliğini, yapımcılığını ve senaristliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Ufuk Şen, Bengi İdil Uras, Süleyman Kabaali ve Duygu Paracıkoğlu yer alıyor. Filmde korku filmi çekmeye çalışan kişilerin başlarına gelen paranormal olaylar komedi ile harmanlanarak beyaz perdeye aktarılıyor.

  • Tutmayın Beni

maxresdefaultSemra Dündar yönetmen koltuğunda yer aldığı filmin baş rolünde Bala Ataberk  yer alıyor. Filmde Bala Ataberk’e Derya Şen, Hakan Eratik ve Volkan Baş gibi isimler eşlik ediyor. Filmde bir alışveriş merkezinde güvenlik görevlisi olarak çalışmakta olan  Fikret’in başından geçen olaylar anlatılıyor.

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler