Click filminin konusunu , oyuncularını , teknik bilgisini , fragmanını ve yorumlarını bu yazımızda sizlerle paylaştık.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür : , ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Elinizde tuttuğunuz bir kumandanın hayatınıza, hatta başkalarının hayatlarına ve hatta tüm Dünyaya etki edebileceğini bilseydiniz ne yapardınız? Yönetmenliğini Frank Coraci'nin, senaristliğini ise Steve Koren, Mark O'Keefe'in yaptığı 2006 yapımı bir komedi ve drama filmi olan Click (Kumanda) bu sorunun cevabını doğrusuyla ve yanlışıyla cevaplıyor. Başrollerde doğal oyuncu Adam Sandler (Michael Newman), güzel yıldız Kate Beckinsale (Donna Newman) ve her filme ayrı bir hava katan usta oyuncu Christopher Walken (Morty) yer alıyor. Hayatındaki elektronik aletlerin kumandalarından bunalan ve yoğun iş hayatıyla zaten başı yeteri kadar ağrırken bir de bu kadar kumandayla uğraşmak istemeyen Michael, tüm elektronik aletleri kontrol edebilecek bir kumanda almak için gittiği bir alışveriş merkezinde Morty adında ilginç birine rastlar. Morty, Michael'e tam da istediği gibi bir kumanda verir ve Michael'in bütün hayatı değişir.Yazar Yorumu

Bu filmi ilk izleyişim çekildiğinden 13-14 yaşlarıma denk geliyor ve gerçekten küçüklüğümden beri izleyip durduğum ender filmlerden biri diyebilirim. Çünkü bu film gerçek bir ders niteliğinde ve hayatınızdaki her anın, her dakikanın hatta her saniyenin biz ölmeyecek gibi yaşayan insanlara ne kadar değerli olduğunu hatırlatıyor. Gülmekten öldüğünüz bir filmin belki de yirmi dakika sonrasında gözyaşlarına boğması pek alışıldık bir şey değil. Klick filmi de tıpkı bu duygu değişimi gibi alışılmışın dışında ve benim kalbimde yer eden gelecek yıllarda da ara ara izleyeceğim ve tüm dostlarıma, sevdiklerime izleteceğim bir film. Umarım siz de bir gün bu filmi izlemeye karar verirsiniz ve bu zamana kadar nasıl oldu da izlemedim diyerek üzülürsünüz :)

Filmden Kareler

Click film konusu

Click filmi oyuncuları

 

Click film yorumları

Click (2006)
Senaryo6.8
Oyunculuk6.6
Akıcılık6.7
Efekt6.3
6.610 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

MSKU Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları Öğrencisiyim. Yaklaşık altı yıldır tiyatro ile ilgileniyor ve tiyatro metinleri yazıyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler