Yarının Dünyası filminin konusunu , oyuncularını , fragmanını , teknik bilgisini ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Meşhur Tomorrowland kitabından esinlenilerek beyazperdeye uyarlanan filmin yönetmenliği Brad Bird yapıyor. Casey çok zeki bir kıdır. Babasının çalıştığı yere defalarca gidip orada sürekli arızalar çıkararak babasının işsiz kalmasını engellemeye çalışmaktadır. Fakat son denemesinde yakalanır. Kefalet ile serbest bırakılan Casey, eşyaları arasında bir rozet bulur. Bu rozete dokunduğu andan itibaren artık hayatı eskisi gibi olmaz. Rozet onunun paralel bir evrene geçmesini sağlıyordur. Bu evreni merak eden Casey, bunun peşini bırakmaz ve başını belaya sokar. Athena ile tanışan Casey işin gerçek yüzünü öğrenmeye başlar. Casey'de özel bir olduğunu hisseden Athena onu Frank ile tanıştırmak ister. Çünkü Frank'ın yıllarca önce kaybettiği umudunu tekrar canlandırmaya çalışıyordur.Yazar Yorumu

Film ilk başlarda sıkıcı başladı. Aslına bakarsanız çocuk filmi gibi geldi. İlk 15 dakika biraz sabretmek zorunda kaldım diyebilirim. Fakat daha sonraları aksiyon artmaya başladı ve keyfim yerine geldi. O yüzden ilk izlerken biraz dişinizi sıkıcaksınız. Daha sonraları hikaye hareketlenmeye başlıyor. Senaryo olarak güzel bir kitaptan esinlenilmiş bunun tabiki filme büyük etkisi olmuş. Bunu filmdeki uç fikirlerden ve kurgulardan anlayacağınıza eminim. Gerçi bilim kurgu izliyoruz birazcık uç noktalardan hayata bakmamız gerekli. Genel olarak senaryo ve oyunculuk çok iyi. Şu ufak kızın yaptığı role hayran kaldım diyebilirim. Dövüş sahnelerinde bile bizim yerli filmlerimizdeki saçmalıklardan eser yok. Cidden yetenek var bu kızda. Efektler birazcık sırıtmış yani biraz geri kalmış. Tek eksik noktası da burası zaten. İzlemenizi tavsiye ederim. Orta çaplı ailenizle izleyebileceğiniz keyifli bir film. İyi Seyirler.

Filmden Kareler

 

Yarının Dünyası konusu Yarının Dünyası yorumları

Yarının Dünyası fragmanı

Yarının Dünyası - Tomorrowland
Senaryo7.2
Oyunculuk7.1
Akıcılık7.3
Efekt6.1
6.910 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler