Trash (Çöplük) filminin oyuncularını , konusunu , fragmanını , vizyon tarihini ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Tür : , ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Çöplük (Trash), Brezilya yapımı olan dram türünde bir film. Filmde Brezilya'nın Rio şehrinde bir çöplükte çalışarak geçinen Raphael'in bir cüzdan bulması ile başından geçen maceralar anlatılıyor. Raphael çöplükte devletin üst düzey yöneticilerinin yapmış oldukları yolsuzlukların belgesinin yerini gösteren şifreli bir harita vardır. Bir süre sonra da üst düzey güvenlik görevlileri cüzdanı aramak için çöplüğe gelirler. Bu güvenlik görevlileri cüzdanı bulacak olan kişiye de para ödülü vereceklerini söyler. Ancak Raphael bu cüzdanın çok daha önemli bir şey olduğunun farkına varır ve cüzdanın içindeki şifreleri çözerek yolsuzlukları ortaya çıkarmak için hayatını bile tehlikeye atmaya başlar. Bu arada da güvenlik güçleri Raphael ve onun 2 arkadaşının peşine düşmüştür.Yazar Yorumu

Trash (Çöplük) filmi ile muhteşem bir başkaldırıya tanıklık edin. İtiraf etmeliyim ki ilk defa Brezilya yapımı bir film izledim. İyi ki de izlemişim yoksa böylesine güzel bir yapımı kaçıracaktım. Brezilya bilindiği üzere ülkemiz gibi oldukça büyük yolsuzlukların döndüğü bir ülke. Ayrıca zengin ve fakir kesim arasındaki fark da gözle görülebilir ölçüde. Yönetmenimiz ülkesindeki bu durumu eleştirmek ve gözler önüne sermek için böyle bir film yapmaya karar vermiş. Bu yüzden filmde emeği geçen herkesi cesaretlerinden dolayı tebrik ediyorum. Filmin çocuk karakterlerinden bir tanesi olan Raphael'i canlandıran çocuğun oyunculuk performansı oldukça başarılıydı. Seyirciyi izlerken sıkmayan, oldukça akıcı ve de seyirciye ders veren güzel bir yapım.

Filmden Kareler

Çöplük
Senaryo8.9
Oyunculuk8.6
Akıcılık7.9
Efekt7.4
8.210 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler