Savaş Atı (War Horse) filminin tanıtımını, eleştirisini, film özetini, fragmanını, oyuncu kadrosunu, vizyon tarihini ve daha fazlasını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Savaş Atı (War Horse) filmi tüm dünyayı etkilemiş olan 1. Dünya Savaşı esnasında Avrupa ve İngiltere arasında geçmekte. Filmde Albert, Joey isimli vahşi bir atı alır ve evcilleştirir. Tüm bu eğitim ve evcilleştirme aşamasında Albert ile bu muhteşem savaş atı arasında inanılmaz bir dostluk bağı oluşacaktır. Günler boyu oldukça güzel vakit geçiren ikili bir süre ayrı düşmek zorunda kalıyorlar. 1. Dünya Savaşı boyunca bir atın yaşadıkları ve hayatta kalma mücadelesine tanıklık edeceğiz. Böylesine inanılmaz bir atın savaş sırasında pek çok insanın hayatlarını nasıl değiştirdiğini göreceğiz.Yazar Yorumu

Savaş Atı (War Horse) filminde bana göre çok farklı bir konu ele alınmış. Çünkü bugüne kadar 1. Dünya Savaşı'nı ya da diğer savaşları hep bir insanın gözünden gördük. Fakat bu filmde savaşlarda önemli bir rol oynayan bir atın başından geçenleri görüyoruz. Filmin yönetmeni Steven Spielberg harika bir iş çıkarmış ortaya. Başarılı bir savaş ve dram filmi olduğunu düşünüyorum. Gerek müzikleri gerekse de seçilen mekanlar oldukça kaliteliydi. Bu da yönetmen Spielberg ne kadar usta bir isim olduğunun kanıtlarından biri. Konu çok güzel. İzlerken bazı sahnelerde duygulanıyorsunuz. Yani oyuncular ve hikayenin duygusu size geçiyor. Bir atın başından geçenler ile 1. Dünya Savaşı'nın dramı ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi. Eğer bir dram filmi arıyorsanız kesinlikle izlemenizi öneririm.

Filmden Kareler

hero_EB20111221REVIEWS111229995ARThe_birth_of_War_Horse war horse 07

Savaş Atı (War Horse)
Senaryo7.8
Oyunculuk7.7
Akıcılık7.3
Efekt7.9
7.710 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler