Dünya'dan Mesajlar (Earth to Echo) filminin tanıtımını, eleştirisini, film özetini, fragmanını, oyuncu kadrosunu, vizyon tarihini ve daha fazlasını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Tür : , , , ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Dünya'dan Mesajlar (Earth to Echo) filminde Alex, Tuck ve Munch aynı mahallede yaşayan çok iyi 3 arkadaşlardır. Bir gün mahallelerinde başlatılacak olan bir çalışmadan dolayı tüm mahallenin taşınması gerekmektedir. Yani bu 3 iyi arkadaş bu sebepten dolayı ayrılacaklardır. Bu duruma çok üzülen çocuklar taşınacakları son gün cep telefonundan bir sinyal alırlar. Son günleri olduğu için hep birlikte son bir macera yaşamak isterler ve bu sinyali takip etmeye başlarlar. Alex, Tuck ve Munch o gün evlerinden gizlice çıkarlar ve bu sinyalin peşinden gitmeye başlarlar. Sinyal onları götürmek istediği yere kadar götürür. Gittikleri yerde dünya dışı bir varlık ile karşı karşıya kalacaklardır.Yazar Yorumu

Dünya'dan Gelen Mesajlar (Earth to Echo) filmi ailecek izlenebilecek bir bilim kurgu filmi olmuş. Konu daha çok çocuklar üzerinden devam etse de her yaştan kesimin sevebileceğim bir film var karşımızda. Konu güzeldi hem eğlenceli geçiyor hem de bazı yerlerde geriliyorsunuz. Çocukların oyunculukları filmi kurtaran en önemli unsur olmuş bence. Her biri ayrı ayrı kendi rollerinden başarılıydılar. İleride bu filmde oynayan çocuk oyunculardan bazılarını birçok filmde yeniden görebiliriz. Aşırı bir görsel efekt kullanılmasa da kullanılan görsel efektlere bayıldım. Aşırı gerçekçi efektler kullanılmış diyebilirim. Echo karakteri de çok güzeldi. Aşırı bir beklenti içine girilmeden izlenirse hoşunuza gidecek orta şekerli bir film.

Filmden Kareler

earth-to-echo-trailer-3 earth-echo maxresdefault-1-1 maxresdefault-2-1 the-cast-of-earth-to-echo-on-cellphones

Dünya'dan Mesajlar (Earth to Echo)
Senaryo7.6
Oyunculuk7.1
Akıcılık7.4
Efekt7.7
7.510 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler