Assassin's Creed 3D filminin oyuncularını, fragmanını , konusunu ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : - ,

IMDB :  

Tanıtım

Ubisoft'un çıkardığı ve kısa sürede oyun severlerin gözdesi haline gelen Assassin's Creed, büyüleyici hikayesini bu sefer sinemaya taşıyor. Hikayenin ana karakterinin oluşumunu, yaşadığı zorlukları beyazperdeye taşıyan filmde başrollü Michael Fassbender kapmış görünüyor. Ona Marion Cotillard , Jeremy Irons ve Brendan Gleeson gibi isimler eşlik ediyor. Oyunu bilmeyenler için hikayeyi ufak bir şekilde özetleyecek olursak. Teknolojinin ilerlemesi ile insanoğlu genetik kodların sırlarını keşfetmeye başlar. DNA'mızın içerisinde yer alan bazı noktalarda atalarımızın anılarına erişmemizi sağlayan bulgulara rastlayan bilim adamları bunu bir denek üzerinde test etmek ister. Bu sayede 15.yüzyıllarda yaşamış olan Aguilar'ın anılarına ulaşabilecek bir denek bulunur ve deneyler başlar. Gizemli bir topluluk olan Suikastçi'lerin gizli sırlarına erişmeyi başaran bu genç adam neyin içerisinde olduğunu yeni yeni anlamaya başlar. Bu anılar sayesinde kendisinde bazı yetenekler gelişir ve bu yetenekleri deneyleri bozmak için kullanacaktır.Yazar Yorumu

Hikayesini okuduğum nadir oyunlardan bir tanesi olan Assassin's Creed için bu tarz bir filmin ortaya çıkması beni çok sevindirdi. Son zamanlarda yaygınlaşan oyun hikayelerinin sinemaya uyarlanması akımına katılan Assassin's Creed'da büyük ilgi toplayacak diye düşünüyorum. Aksiyon dolu sahneleri ve sürekleyici hikayesi ile oyun severleri yıllarca ekran başına kilitleyen oyun sinemada da bekleneni karşılar umarım. Çünkü bir çok oyun sever tarafından hikayenin ziyan edildiği gibi eleştiriler ortaya atılıyor. Yine de bunca yıl başarılı bir şekilde ilerlemiş olan Assassin's Creed serisinin hatırına sinemada izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler !

Filmden Kareler

Assassin's Creed 3D
Senaryo7.3
Oyunculuk7
Akıcılık7.4
Efekt7.3
7.310 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorumlar

  1. 2017 Filmleri izle

    Filmi henüz izleme fırsatım olmadı fakat güzel olup olmadığı hakkında bir sürü tartışma dönüyor. Fragmandan anladığım kadarıyla bence film izlemeye değer..

    Cevapla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler