Zombilerin Şafağı (Shaun of the Dead) filminin konusunu, oyuncularını, fragmanını ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : - , ,

IMDB :  

Tanıtım

Hayatına çeki düzen vermeye karar veren Shaun, eski sevgilisi ile barışmayı ve annesi ile arasını düzeltmeyi planlar. Fakat planları istediği gibi ilerlemez. Londra büyük bir zombi salgının ortasında kalmıştır ve hayatta kalan çok az insan vardır. Shaun için bulunmaz bir fırsata dönüşen bu zombi salgınında ailesini ve eski sevgilisini kurtararak günün kahramanı olacaktır. Fakat önünde çok tehlikeli ve ölümcül bir macera onu beklemektedir. Komedi ve korkunun bir arada servis edildiği günümüzün popüler konularından zombilere farklı bakış açısı getiren Zombilerin Şafağı (Shaun of the Dead) Filmi ne kadar absürt ve göze batan bir film gibi gelse de pek çok eleştirmen tarafından olumlu oy almayı başardı.Yazar Yorumu

Korkunç bir film serisinin zombilere uyarlanmış hali gibi gelen Zombilerin Şafağı (Shaun of the Dead) Filminde ilk başlar ufak çaplı sıkılmalar yaşamıştım. Senaryonun ilginçliği ve absürt yanları beni rahatsız etmeye başlıyordu. Fakat senaryoya takılmadan sadece eğlenmeye odaklandığım da filmden zevk almaya başladım. Konu ne kadar absürt olursa olsun film belirlediği bir amaca ulaşabiliyorsa başarılıdır benim gözümde. Bu filmde insanları eğlendirmek adına hazırlanılmış ve oldukça başarılı bir sonuç ortaya çıkarılmış. Elbette bu absürt senaryoyu bize daha samimi göstermeyi başaran oyuncuların yetenekleri ve başarılarıdır. Zaman zaman akıcılığın düşmesi ve kopmaların yaşanması dışında filme yapılabilecek olumsuz pek bir eleştiri yok. Eğlenmek isteyen ve boş vakti olanlar için kaçırılmaması gereken güzel bir komedi filmi. İyi seyirler dilerim.

Filmden Kareler

Zombilerin Şafağı (Shaun of the Dead)
Senaryo7.3
Oyunculuk7.1
Akıcılık7.1
Efekt6.5
710 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler