Zıplayıcı (Jumper) filminin konusunu, oyuncularını, fragmanını, eleştirisini ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür : , ,

Yapım Yılı - Yeri : - ,

IMDB :  

Tanıtım

Küçük yaşında yaşadığı trajik bir olay sonucunda sahip olduğu güçlerin farkına varan David, çocukken annesi tarafından terk edilir. Pekte işe yaramayan babası da annesinin gitmesinden sonra iyice ondan ilgiyi alakayı kesmiştir. Yıllarca bu şekilde yaşayan David, bu gücün farkına vardığında her zaman hayalini kurduğu hayatını yaşayabileceğini fark eder. İlk işi mekandan mekana zıplama yeteneğini nasıl kullanacağını ve nasıl geliştireceğini öğrenmeye koyulur. Yavaş yavaş bu yeteneği kavradığında evini terk eder. Farklı bir şehre giderek burada bir otele yerleşen David, gizlice bankalara girerek hayatını sürdürür. Her gün farklı farklı şehirlerde farklı şeyler yapan David'e karışan kimse yoktur. Taki bu yeteneğe sahip olan tek kişi olmadığını fark ettiğinde. Zıplayıcılara karşı yüzyıllardır savaş Şovalyeler onunda peşine düşer. Tanıştığı bir zıplayıcı ile onlara karşı koymaya çalışacaktır.Yazar Yorumu

Fantastik filmleri ve sağlam hikayesi olan filmleri izlemeyi çok severim. Bu filmde onlardan bir tanesi. Filmin sonunda vay be keşke benimde böyle bir hayatım olsaydı dedim. Sabah sahillerinde sörf yaparken öğrlen mısırda piramitlerde yemek yemek akşamda New York sokaklarında gezmek. Ne güzel hayat be ! Filmin senaryosu oldukça sağlam. Oyunculuk kalitesine diyecek söz yok. Ne kadar genç oyuncular olsa da sergiledikleri performansa hayran kaldım. Senaryonun sağlamlığı ve oyuncu kalitesinin iyi olması tabiki ortaya sürükleyici bir film çıkarmış. Her dakikası keyif dolu bir film izledim. Fakat aldığı puan karşısında hüsranla karşılaştım. Bu kadar güzel filmlerin neden bu kadar düşük puan aldığını anlamıyorum. Fantasik, aksiyon ve macera filmi sevenlerin kesinlikle izlemesi gereken çok güzel bir film. İyi Seyirler Dilerim !

Filmden Kareler

Zıplayıcı (Jumper)
Senaryo6.7
Oyunculuk6.2
Akıcılık6.7
Efekt6.2
6.510 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler