Büyük Tuzak filmi hakkında inceleme , eleştiri , yorumlarımızı bu yazıda sizlerle paylaştık.

Fragman

Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi : 03 Temmuz 2015

Yönetmen : Fabrice Du Welz

Oyuncular : Gerard Lanvin , JoeyStarr , Ymanol Perset

Tür : Gerilim

Yapım Yılı – Yeri : 2014  – Fransa

IMDB :  5,7

Tanıtım

Vincent Milles genç ve  yetenekli  bir polis memurudur. Üstün yetenekleri sayesinde kısa sürede adını duyurur. Yaptığı atışlarla dünya çapına ulaşan namı Vincent’ın yakında başına olmaya başlayacaktır. Onu seven ve hayran olan insanlarla birlikte kıskanan bir çok insanda vardır.

Vincent’ın hayatı yeni tanıştığı bir polis memuru ile değişmeye başlar. Milo Cardena soygun , şiddet ve cinayet her türlü kötü şeylerin birleştiği bir memur. Milo’nun hayatına girmesi ile işler sarpa sarmaya başlar. Vincent yapılan teklifleri geri çevirsede yapılan komplolarla köşeye sıkışır.

Hayatta kalabilmek için madalyonun diğer yüzünü görebilmesi ve içindeki canavarı çıkarması gerekmektedir.

Yazar Yorumu

Aksiyon ve gerilim dolu bir film. IMDB ‘den aldığı 5,7 lik oyla baya bir seyirci kaybeden film açıkcası izlenebilir bir durumda. Aksiyon ve gerilim sahneleri orta kalitede , oyunculuklarsa gayet iyi yani izlerken sıkılacağınızı düşünmüyorum.

Kadroda JoeyStarr ‘ın da bulunması artı bir unsur. Kendisini Ölümsüz ve Mafiosa filmlerinden tanıyorum oyunculuğu hoşuma giden aktörlerden bir tanesi.

Fragmanını izlerken heyecanlandım ve beni kendine çekmeyi başardı. Yani kendini izletmeyi başarabilecek güzel bir gerilim filmi. Genel anlamda 10 üzerinden yine 6’yı hak ediyor.

İzlemek isteyenlerin sinemalarda değilde internette biraz gezinti yaparak bulabileceklerini düşünüyorum. Çünkü film 2014’te yapılmış ve ülkemize daha yeni geliyor.  İyi Seyirler.

Filmden Kareler

büyük tuzak filmi büyük tuzak filmi büyük tuzak filmi

Büyük Tuzak
Senaryo6.1
Oyunculuk6.2
Akıcılık6
Efekt6
6.110 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler