Sinyal (The Signal) filminin konusunu , vizyon tarihini , oyuncularını , fragmanını ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın




Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Sinyal (The Signal) filminde Jonah ile Nick bilgisayar ve hackleme konusunda oldukça uzman kişilerdir. Bir gün bu iki arkadaş Nick'in kız arkadaşını yeni okuluna götürerek yerleşmesini sağlamak için yola çıkmışlardır. Bu yol üzerinde de ilginç buldukları yerlere de uğramaya çalışırlar. Yol sırasında bir kendileri gibi başka bir hacker onlar ile uğraşmaya devam eder. Hack konusunda oldukça profesyonel olduğunu kanıtlayan Göçmen lakaplı bu hacker Nick ve Jonah'ın ilgisini çekmeyi başarır. İki arkadaş Göçmen lakaplı hackerın yerini tespit ederler. Tespit ettikleri yer yollarının üzerindedir ve oraya uğramaya karar verirler. Tespit ettikleri yere vardıklarında oranın terk edilmiş ıssız bir ev olduğunu görürler. Ardından olaylar gelişir ve 3 arkadaş kendilerini hastane tarzı bir yer altı sığınağında bulurlar.



Yazar Yorumu

Sinyal (The Signal) filmi gizem türünde izlediğim en başarılı filmlerden bir tanesi. Filmin gizem türünün yanında tabi bir de bilim kurgu kısmı var ki ikisi birleşince ortaya bence güzel bir yapım çıkmış. Filmin finali kesinlikle tahmin edilmesi zor bir final. Olaylar biraz yavaş bir şekilde ilerlese de finali ile beni etkilemeyi başaran bir yapım oldu. Eğer aşırı aksiyon dolu bir bilim kurgu filmi bekliyorsanız yanlış filmdesiniz demektir. Evet filmde aksiyon sahneleri var ancak filmin genelinde yok. Bana göre bu film başarılı bir bilim kurgu filmidir. Çünkü senaryosunu oldukça başarılı buldum. Eğer gizem dolu bir bilim kurgu filmi arıyorsanız bu tam size göre diyebilirim.

Filmden Kareler

Sinyal
Senaryo7.9
Oyunculuk7.5
Akıcılık7.2
Efekt7.8
7.610 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler