Sizlere bu yazımızda Creed: Efsanenin Doğuşu filmi hakkında olan teknik bilgiyi ve Creed: Efsanenin Doğuşu hakkında olan film eleştirimizi paylaştık.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , , , , ,

Tür :

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Filmin afişi her ne kadar kavgacı bir afişe sahip olsa da bu film sandığınız gibi değil. Film içerisinde Adonis adlı bir karakterimiz bulunuyor ve bu karakterimiz geçmişinde çok büyük üzüntülü bir yaşam yer alıyor. Adonis yetimhane de büyüyen ve yetimhanenin kavgacı çocuğu olarak bilinen bir çoçuktur. Adonis'in ziyaretine bir gün bir kadın gelir ve babasını tanıdığını söyleyip onu yetimhaneden çıkartmak istediğini der. Ziyaretine gelen kadın; ''Babasının nikahlı eşidir fakat babası bu kadından boşandığı için dul bir şekilde hayatını sürdürür.'' Adonis'in babası kim? Adonis'in babası ise ünlü boksor Creed'dir! Adonis'in hayalinde hep babası gibi bir boksör olmak vardır ve dul annesi onu yetimhaneden çıkartır. Gayet iyi bir yaşama sahip olan Adonis'in bir gün evinin kapısını Rocky Balboa çalar... Bu filmi izlemek isteyenlere Rocky 7 full izle kaynak olarak gösterebilirim.Yazar Yorumu

Gerçekten üzüntü ve dram içeren bir film. Adonis adlı karakterin başından büyük olaylar geçer ve bu olayların hepsi bir anda gerçekleşir. Ne olduğunu anlayamayan Adonis hayatın içerisinde kendisine bir yer edinmeye çalışır.Efsanevi Rocky'in tekrar sahnelere dönüşü beni çok heyecanlandırdı. Bir eğitmen olarak eskiden dövüştüğü boksörün oğlunu eğiterek onu ringlerin kralı haline geitrmeye çalışıyor. Çocukluğumuz Rock'yle geçti onun gibi olup herkesi yerden yere vurmayı isterdik. Oyunlar oynardık ağzımızdan Rock'in adı düşmezdi böyle bir efsaneydi. Film çok kötü iğrenç bir film olsa bile ben yinede saygımdan Rocky 7 izle rim. O bizim çocukluk kahramanmız. Sizlerinde izlemesini şiddetle tavsiye ediyorum. Senaryo harika oyuncular harika bu filmin serisi geleceği kesin kaçırmayın sakın ! İyi Seyirler !

Filmden Kareler

019488.jpg-r_160_240-b_1_D6D6D6-f_jpg-q_x-xxyxxCreed_Poster_111

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorumlar

  1. Hüseyin

    gerçekten etkileyici bir film olmuş özellikle nostalji havasında Rocky serisini izliyenler için tabiki bu filmin yeri ayrı olacaktır.

    Cevapla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler