Dünyada 20.000 Gün filmi hakkında inceleme , eleştiri , yorumlarımızı bu yazıda sizlerle paylaştık.

Fragman :

Vizyon Tarihi : 19 Eylül 2014

Yönetmen :  Iain Forsyth , Jane Pollard

Oyuncular :  Nick Cave , Susie Bick , Warren Ellis

Yapım Yılı – Yeri :  2014-İngiltere


Tanıtım :

Dünyada 20.000 Gün filmi En İyi Kurgu , En İyi Yönetmen , İstanbul Film Festivali Fibresci , İnternationale Filmfestspiele Berlin ödüllerine layik görülmüş sanatsal bir okadar da biyografil bir filmdir.  Nick Cave’in dünyadaki 20.000 gününü anlatan film sanatçının müziyen kimliğinin yanı sıra sanata olan ilgisini de konu almaktadır. Nick Cave’in 24 saate ki yaratıcılığının hangi süreçten geçtiğini anlatırken bir yandanda izleyicilerde uyandırdı hisler ve duygularla varlığını sorgulamasına neden oluyor

 


Yorum :

Film çok hoşuma ve ilginçime gitti. İlk baş İMDB’sine baktım 7.7 görünce allah allah bu kadar puan verilir mi acaba dedim. Biraz okudum araştırdım baktım bir sürü ödül almış izleyelim bakalım dedim. Hakikaten süper bir film çok hoşuma gitti. İlginç kısmı ise adam kendi hayatını kendi anlatmış. Söylemesi bile ilginç geliyor insana.İlk başlarda biraz sabırlı olursanız film gittikçe daha ilginçleşip daha karmaşık bir hal almaya başlıyor ve izleyeni bildiğiniz içine çekiyor sonra başlıyor sorgulamaya. Bu tarz filmleri bulması zor kaçırmayın izleyin bence.

 


Yazının Amacı :

Bu yazımızda Dünyada 20.000 Gün filmi nasıl ? , Dünyada 20.000 Gün izlenir mi ? ,Dünyada 20.000 Gün Filmi Konusu Nedir ?,Dünyada 20.000 Gün Filmi Yorumları,Dünyada 20.000 Gün filmi elestiri gibi konulara cevap bulabilirsiniz.

Dünyada 20.000 Gün
Senaryo8.3
Oyunculuk8.4
Akıcılık8.7
Ekeft8.2
8.410 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler