Her (Aşk) filminin tanıtımını, eleştirisini, film özetini, fragmanını, oyuncu kadrosunu, vizyon tarihini vs bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Tür : , ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Her (Aşk) filminde Theodore tek başına yaşayan oldukça yalnız bir adamdır. Yakın bir zamanda da karısından da boşanmıştır. Bir yazar olan Theodore düşmüş olduğu boşlukta tutunacak bir dal arar. En sonunda piyasaya yeni çıkan yapay zekaya sahip bir işletim sistemini satın alır. Başta bu işletim sistemini sıradan sistemler gibi sansa da zaman içinde onunla sohbet ettikçe ondan hoşlanmaya başlar. Bu işletim sistemi ile sohbet etmeye devam ettikçe diğer insanlar ile daha az ilişki kurmaya başlar. Ve sonunda da bu işletim sistemine aşık olur. Bir süre sonra bu işletim sistemi hayatının her alanına girecektir.Yazar Yorumu

Her (Aşk) filmi 2013 yılının en iyi filmlerinden biri. Senaryo oldukça özgün ve kaliteli. Bir bilim kurgu filmi ancak ileride bu tarz olayların dünyamızda yaşanması da oldukça yüksek bir ihtimal. Film pek çok açıdan bizlere ilginç mesajlar gönderiyor. Aşkın sınır tanımadığını bizlere anlatırken aynı zamanda insanların teknoloji ile birlikte ne kadar yalnızlaştığını anlatıyor. Filmde Joaquin Phoenix kaliteli bir oyunculuk sergilemiş. Scarlett Johnsson filmin oyuncu kadrosunda görünse de aslında kendisi filmin seslendirme kadrosunda. Filmde işletim sistemini seslendiren kişi Scarlett Johnsson. O da sesi ile filme güzel bir hava katmış. Senaryosu orijinal filmler benim için her zaman bir adım daha öndedir. Bu yüzden de bu filmi başarılı buluyorum. Eğer hala izlemediyseniz kaçırmamalısınız.

Filmden Kareler

her-indie-movie Her-Movie-siri-operating-system-ftr maxresdefault theodore_future_la_her2013

Aşk (Her)
Senaryo8.3
Oyunculuk7.9
Akıcılık7.8
Efekt8.1
810 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler