tavsiyelazim.com ile Film Önerileri

Bugün sizler için film seçimleri konusunda bilgiler vermek istiyoruz. Çünkü biliyoruz ki siz sinema severler sürekli film izlemek istiyorsunuz ve belli bir süre sonra izleyecek film bulamıyorsunuz. Sonuçta her zaman kendiniz film seçemezsiniz değil mi? Peki bu konuda neler yapabilirsiniz? Bu yazımızda sizler için önerilerde bulunacağız.

Öncelikle bu yazımızda da sizlere bilgi vermeyi atlamamak adına önerimiz olacak. Eğer daha önceden izlemedi iseniz Aamir Khan filmleri izlemeye ne dersiniz? Eğer Aamir Khan’da kim diyorsanız okumaya devam.

maxresdefault456-tile1

Aamir Khan Hindistan sinemasının bizlere sunmuş olduğu en büyük değerlerden bir tanesidir. onlarca filmi ile sizlere güzel anılar yaşatacak bir karakter. Eğer hiç izlemedi iseniz mutlaka değerlendirmeye almalısınız.

Ancak ben hint filmi beğenmem, izlemek istemiyorum diyorsanız alternatifler çok. Sonuçta verilebilecek yüzlerce film önerileri var.

Ancak önemli olan nokta bu film önerilerini doğru bir kaynaktan alabilmek. Biz de sizlere takip etmeniz için bir site önerisinde bulunacağız. tavsiyelazim.com üzerinde sinema alanında her şeyi bulmakla kalmayacak, aynı zamanda teknoloji, oyun haberleri bulabilecek çeşitli incelemeler de göreceksiniz.

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorumlar

 1. Selçuk

  Aamir Khan candır. Ben hiç Hint filmi izlemezdim, hatta bir keresinde izlediğim bir filmi 20 dakika sonra Hint filmi olduğunu analayarak kapatmışlığım bile vardır (Dans etmelerinden anlamıştım) Ama 3 Idiots’u izledikten sonra Aamir Khan’a ait bir kaç film daha izledim gayet başarılı (Ama siz yinede o dans sahnelerini geçebilirsiniz ben öyle yaptım) Dhoom 3, PK, 3Idiots ve her çocuk özeldir benim izleyip tam puan verdiğim filmleri.

  Cevapla
 2. Veysel ÖZTÜRK

  ben amir kaanı çok sevmiyom hint filmleri itici geliyo biraz ne biliyim hoolwood aksiyonu tek geçerim

  Cevapla
 3. Deniz

  Aamir Khan’a Hint’li bir artist olarak değil dünya yıldızı olarak bakmak lazım. Tarzı ve oyunculuğu her zaman taktire layık. Ayrıca oyuncu izlediğim filmlerinde sürekli olarak izleyicisine bir şeyler katıyor. İzlemeyen varsa en popüler filmlerinden başlayarak izlemeli bence.

  Cevapla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler