Gelişen teknoloji ve eğitimle birlikte yetenekleri iyi olan kişilerin oyunculukları çok daha iyi bir şekilde keşfedilebilmektedir. Bunun etkisiyle birlikte film sektöründeki rekabet günden güne artmakta ve piyasaya sürekli yeni filmler sürülmektedir. Bunun etkisiyle birlikte izlenecek film ayırt etmek oldukça zor olmaya başladı. Bu sebepten ötürü, yazımızda film önerileri hakkında kapsamlı ve değerli önerilere yer vereceğiz.

Geçen süre zarfında, iki oyuncu oldukça dikkat çekmeye başladı. Yıldızlarının parlamasında oynadıkları filmin senaryosu ve kalitesinin yanı sıra kişisel başarıları da göz ardı edilemeyecek nitelikteydi. Şimdi bahsedeceğimiz kişilerin isimlerini verirken, aynı zamanda bu oyuncuların film önerilerini de paylaşacağız.

 1. Aamir Khan
 2. Jason Statham

Aamir Khan Kimdir?

Hindistan’da 1965 senesinde dünyaya gözlerini açan yıldız oyuncu, yaşı daha çok ufakken oyunculuk eğitimi almış ve kendini bu alanda geliştirmiştir. Aynı zamanda ilerleyen süre içerisinde senaryo yazma ve yönetmenlik gibi profesyonellik isteyen alanlarda başarısını kanıtlamıştır. Kendisi hakkında Türkiye’de en çok sevilen oyuncu şeklinde haberler de çıkmıştır.

Jason Statham Kimdir?

İngilitere’de 1967 yılında doğdu. 2016 yılı itibariyle 45 yaşını bir hayli geçti. Fakat hâlen çok karizmatik, seksi ve ilgi çekici. Tüm bu özelliklerinin yanına yakışıklılığı ve oyunculuğu eklendiğinde, filmlerinin izlenmemesi için hiçbir sebep yok gibi görünmektedir. Genellikle aksiyon ve gerilim türevlerinde yer alan, profesyonel dövüş ve şoförlük gibi materyallerle tüm izleyicileri büyüleyen bir yapıya sahiptir.

Aamir Khan Fimleri:

 • Üç Ahmak
 • Yerdeki Yıldızlar
 • Ghajini
 • Sarıya Boya
 • Kayboluş

İzlemenizi önerdiğimiz Aamir Khan filmleri arasından 5 filmi Türkçe isimleriyle birlikte verdik. Bu sayede filmi izlerken isminin neyi çağrıştırdığını düşünecek ve senaryoda sürükleneceksiniz.

Jason Statham Filmleri:

 • Tetikçi 2
 • Mekanik
 • Ateşten kalbe, akıldan dumana
 • Ölümcül takip
 • Ölüm Hattı

Yine aynı şekilde Jason Statham filmleri arasından oldukça rağbet gören, sevilen ve IMDB puanı yüksek olan 5 filmi Türkçe olarak sizlere sunduk.

 

Paylaştığımız bu kaynak tamamen sosyal veri analizleri ile oluşturulmuştur. Kısaca, filmler ve oyuncular hakkındaki gerçek düşünceler analiz edilip, ortak düşünce payı fazla olan kısımlar birleştirilerek genel bir kanıya varılmıştır. Bu filmler hem kendi önerdiğimiz hem de toplumun beğendiği yapıda olan film önerileridir.

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler