Oyun (The Game) filminin tanıtımını, eleştirisini, film özetini, fragmanını, oyuncu kadrosunu, vizyon tarihini vs bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Oyun (The Game) filminde Nicholas Van Orton oldukça zengin her şeye sahip oldukça disiplinli ve her şeyi kontrol altında tutmayı seven bir iş adamıdır. Küçük bir çocukken gözleri önünde babasının intihar etmesi onu derinden etkilemiştir. Bu da insanlar ile olan ilişkisini büyük oranda etkilemiştir. Nicholas kardeşi Conrad ile de pek fazla görüşmemektedir. Bir gün doğum günü olmasından dolayı kardeşi ile bir araya gelir. Kardeşi ona hayatını büyük ölçüde değiştirecek olan bir hediye verir. O günden sonra Nicholas'ın hayatında hiçbir şey normal bir şekilde gitmeyecektir. Nicholas'ın normal düzende giden hayatı bu hediye ile birlikte bambaşka bir yola sapacaktır.Yazar Yorumu

Oyun (The Game) filmi Michael Douglas'ın en sevdiğim filmlerinden bir tanesi. Bu filmde de her zamanki gibi harika bir oyunculuk performansı sergilemiş. Tek başına filmi taşımış bile diyebilirim. Senaryosu oldukça ilginç bir film. Filmde bazen geriliyorsunuz bazen de hayır bu da oyunun bir parçası diyip kendinizi rahatlamaya çalışıyorsunuz. Fakat bir yerden sonra artık oyun sizi de içine alıyor ve bir çelişki içine giriyorsunuz. Bundaki en büyük etken tabi ki de ünlü yönetmen David Fincher. Yine usta yönetmenliğini konuşturmuş filmde. Klasik bir Fincher filmi var karşımızda. Filmin eleştirmek istediğim yanlarından biri de süresinin gereğinden uzun olması. Bence süresi daha kısa olsaymış çok daha iyi olabilirmiş. Ama tüm bunlara rağmen karşımızda gizemli bir film duruyor. Oyuna hazır mısınız?

Filmden Kareler

oyun-the-game-1997-1080p-full-izle-459 the-game-3 the-game-michael-douglas-1 The-Game-Oyun-1

Oyun (The Game)
Senaryo7.9
Oyunculuk7.8
Akıcılık7.3
Efekt7.5
7.610 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler