Sadece Sen filmi hakkında inceleme , eleştiri , yorumlarımızı bu yazıda sizlerle paylaştık.

Fragman :

Yönetmen :  Hakan Yonat

Oyuncular :  İbrahim Çelikkol, Belçin Bilgin, Kerem Can, Necmi Yapıcı, Erol Gedik, Erdoğan Çelikkol, Barış Arduç, Necmi Baskın

Senaryo : Aslı Zengin, Ceren Aslan

Yapım Yılı – Yeri :  2014 – Türkiye

Yapımcı : Mahsun Kırmızıgül, Murat Tokat


Tanıtım:

Karmaşık ve zor bir dönemden geçen eski boksör Ali (İbrahim Çelikkol) ile sıradan bir hayat süren görme
engelli Hazal’ın (Belçim Bilgin) tanışmasının ardından bir süre sonra aralarında büyük bir aşk başlar.Hazal çekingen ve durgun Ali’nin ruhuna heyecan katacaktır. Geçmiş hayatında iyi şeyler yapmayan Ali, Hazalı’ın talihsiz kazayı anlatmasıyla kendi hatasını anlar ve nekadar boksörlüğü bırakış olsada son bir kez aşkı için dövüşmesi gerekecektir. Acaba geçmişi kötü olan boksör aşka engelmi yoksa aşk herşeyin üstesinden gelebilirmi? Yapımcılığını Boyut filmin üstlendiği dram ve romantizmi birleştiren ‘Sadece Sen’ filminin yönetmenliğini Hakan Yonat üstlenirken, kadroda Belçim Bilgin, İbrahim Çelikkol, Kerem Can ve Necmi Yapıcı gibi isimler yer alıyor.

 


Yorum :

merhaba arkadaşlar. Always Only You filminden alıntı olduğunu söyleyeyim. Öncelikle biraz yaratıcı olup kendi kurgumuzu yapmak yerine böyle bir çabaya giriliyor. Filmi sırf İbrahim Çelikkol için seyrettim diyebilirim. İbrahim Çelikkol’u ‘Fetih 1453’ filminden; Belçim Bilgin’i ‘Aşk Tesadüfleri Sever’ filminden biliyorsunuz. Belçim Belgin’in her zaman ki gibi oyunculuğu ezbere yaptığı açık ortada. ilk yarısı insana çok bir şey hissettirmeyen; ama ikinci yarısını kalbiniz çarparak izleyebileceğiniz bir film.Konu bakımından dikkat çekici. 18 yaşına girmiş ve ailecek  doğum gününde eğlenmek isteyen talihsiz bir kaza sonucu ailesini kaybeden,kör kalan kız ve yıllarca kötü işler  yapmış artık iyi olmaya çalışan adamın tesadüf eseri karşılaşıp bir süre sonra aşık olmasıyla başlıyor. Konu hep tesadüf olması alışılagelmiş film konusudur zaten daha yaratıcı olmalıydı bence. Filmin sonunda kendinize sorabileceğiniz sorulardan bir tanesi ” Aynı olay olsa affedip onunla yoluma devam eder miydim?” olacaktır. Aşkın engel tanımadığını ortaya koyan Sadece Sen, zorlukların içinde filizlenen bir ilişkiyi anlatıyor.


Yazının Amacı :

Bu yazımızda Sadece Sen filmi nasıl ? , Sadece Sen izlenir mi ? , Sadece Sen Filmi Konusu Nedir ? ,Sadece Sen Filmi Yorumları ,Sadece Sen filmi elestiri gibi konulara cevap bulabilirsiniz.

 

Sadece Sen
Editör Oylaması
Senaryo6.8
Oyunculuk5.6
Akıcılık5.8
Efekt7.1
6.310 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (2 Oylar)
10.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorumlar

  1. Mustafa

    Bu film muhteşem. Sinemada izlediğimizde bazı yerlerinde çok duygulandım.

    Cevapla
  2. best54

    Bu kadar iyi filimolmasına rağmen bira düşükpuan almış daha iyisini hakediyor.

    Cevapla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler