Er Ryan'ı Kurtarmak filminin konusunu , fragmanını , oyuncularını , vizyon tarihini ve yorumlarını bu yazımızdan bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür : , ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

4 çocuk annesi kadın 2.Dünya Savaşı ' nda 3 oğlunu kaybeder. Başkan derhal 4. çocuk olan Er Ryan'ı kurtarmak için emir verir ve 8 kişilik bir asker topluluğu Er Ryan ' ı kurtarmak için yola düşer.Er Ryan'ı kurtarmak için bu asker topluluğu çok büyük tehlikelerle ve büyük kayıplar verir.Ancak yılmazlar ve görevlerine devam ederler.Film 5 dalda oscar kazanır ve bence bunu fazlasıyla hak ederler.İşte bu ödüller şunlardır.
*En İyi Yönetmen Oscar'ı
*En İyi Görüntü Yönetimi Oscar'ı
*En İyi Film Kurgusu Oscar'ı
*En İyi Ses Kurgusu Oscar'ı
*En İyi Ses Miksajı Oscar'ıYazar Yorumu

Er Ryan'ı Kurtarmak bana göre savaş filmlerinin en iyisi.Savaş sahnelerini izleyince sanki kendinizi savaşın içinde hissediyorsunuz.Tabii bunu filmin oyuncularına da borçluyuz. Başrollerinde tanıdık isimler olan bu filmin başrollerini Tom Hanks (Captain John Miller) Matt Damon ( Er Ryan ) ve Vin Diesel paylaşıyor.Ayrıca film onlarca ödül almayı hak ediyor.Ayrıca İmdb top 250 listesine bakarsanız bu filmi 34.sırada görebilirsiniz.

Filmden Kareler

Saving-private-ryan er-ryanı-kurtarmak-ikinci-dünya-savaşı-filmleri (4) er-ryanı-kurtarmak-ikinci-dünya-savaşı-filmleri (2) yas-sinirlandirilmasi-getirilmesine-ragmen-gisede-hakimiyet-kuran-10-film-er-ryani-kurtarmak

 

ER RYAN ' I KURTARMAK
Senaryo8.6
Oyunculuk8.5
Akıcılık8.7
Efekt8.5
8.610 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Hayata dair dersler veren aksiyon / dram filmlerinden hoşlanıyorum. Sizler için filmleri eleştirmekten zevk alıyorum .

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler