Arınma Gecesi 2: Anarşi (The Purge: Anarchy) filminin oyuncularını , konusunu , fragmanını , vizyon tarihini ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Arınma Gecesi 2: Anarşi (The Purge: Anarchy) filminde serinin ilk filmindeki gibi kurgu yine aynı ancak bu sefer konu farklı. İlk filmdeki gibi yine yılın bir gecesi istediğiniz suçları işlemek serbest. Serinin bu filminde gerilim sokakta hissedeceğiz. İlk filmde evin içindeydik artık sokaktayız. Bu filmde arınma gecesinde yolları kesişen 5 kişinin yaşadıklarına tanıklık edeceğiz. Boşanmak üzere olan bir çift arınma gecesinin olduğu gün arabaları bozulur ve geceyi tehlikeli sokaklarda geçirmek zorundadırlar. Yine aynı gün evlerinde oturan bir anne ve kızı evlerine yapılan bir baskın sonucunda dışarıda kalmak zorunda kalmıştır. Eski bir poliste intikam almak için sokağa çıkmıştır. Ancak intikam almaya giderken tehlikede olduklarını gördüğü anne ve kızı kurtarır ardından da geceyi sokakta geçirmek zorunda kalan çifti yanına alır. Onları güvenli bir yere götürmeye çalışan eski polisin işi oldukça zordur çünkü her yerde katiller, sadistler ve hırsızlar dolanmaktadır.Yazar Yorumu

Arınma Gecesi 2: Anarşi (The Purge: Anarchy) filmi bana göre serinin en iyi filmi. Tabi bunu ilk film ile karşılaştırarak söylüyorum çünkü henüz serinin üçüncü filmi çıkmadı. Üçüncü filmi de galiba 2016 yılında vizyona girecek. Neyse film oldukça gerilim dolu. İzlerken ister istemez geriliyorsunuz. Sanki o gece siz de sokaktaymışsınız gibi o an ki gerilim tam anlamı ile hissediyorsunuz. Bu açıdan oldukça başarılı. İlk filme göre bu film çok daha akıcı bir şekilde ilerliyor. Ellerindeki senaryoyu bu defa daha iyi bir şekilde kullanmayı başarmışlar. Filmde Frank Grillo oyunculuğunu çok güzel konuşturmuş diyebilirim. Kesinlikle izlenmesi gereken bir gerilim filmlerinden bir tanesi.

Filmden Kareler

Arınma Gecesi 2: Anarşi
Senaryo7.9
Oyunculuk7.6
Akıcılık7.7
Efekt8.1
7.810 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler