Arınma Gecesi (The Purge) filminin oyuncularını , konusunu , fragmanını , vizyon tarihini ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Tür :

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Arınma Gecesi (The Purge) filminde oldukça değişik bir yönetim biçimi anlatılıyor. Ülkede suç oranları giderek artmıştır. Yeni gelen hükümet bu suç oranlarını düşürmek için oldukça ilginç bir yöntemi yürürlüğe koyar. Buna göre her yıl 1 gece istediğiniz suçu işlemek serbesttir. Öldürmek, hırsızlık yapmak vs. gibi suçların hepsi her yılın 1 gecesi yasaldır. Hükümetin belirlediği üst seviye silahların dışındaki her türlü silahı bu gece kullanabiliyorsunuz. Durum böyle olunca zengin kişiler de kendi güvenlikleri için evlerine güvenlik sistemleri kurduruyorlar. Filmde James Sandin de insanlara bu güvenlik sistemlerinden satıyor. Ancak bir gece evlerine aldıkları bir evsizden dolayı bir grup saldırgan onların evlerini hedef alır. Bu saatten sonra da gerilim dolu dakikalar başlayacaktır.Yazar Yorumu

Arınma Gecesi (The Purge) filmi favori gerilim filmlerimden bir tanesi. Senaryosu oldukça orijinal. Filmi izlerken acaba böyle bir şey olsa ben ne yapardım diye düşünmeden edemiyorsunuz. Ancak bu senaryoya başka bir konuyu işleselermiş belki ortaya çok daha iyi bir film çıkabilirmiş. Serinin ikinci filmini de izlediğim için şu anda bu yorumu yapıyorum. Bana göre serinin ikinci filmi bu filmden daha iyi olmuş. Ancak bu filmin de hakkını yememek lazım. O kadar iyi olmasa da kendini izlettirebilen bir yapım. Ethan Hawke da filmde oldukça iyi bir oyunculuk sergilemiş. Senaryosu orijinal bir film izlemek isteyenler için birebir.

Filmden Kareler

Arınma Gecesi
Senaryo7.2
Oyunculuk7.4
Akıcılık6.8
Efekt7.1
7.110 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler