Küp (Cube) filminin tanıtımını, eleştirisini, film özetini, fragmanını, oyuncu kadrosunu, vizyon tarihini ve daha fazlasını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Tür : , , ,

Yapım Yılı - Yeri : - ,

IMDB :  

Tanıtım

Küp (Cube) filminde birbirlerini tanımayan 6 kişi kendilerini bir küpün içerisinde bulurlar. Bu 6 kişi bulundukları yere nasıl geldiklerini de hatırlayamamaktadır. Bu 6 kişinin bulunduğu yer sadece bir küp değildir. Her küpün içerisindeki yüzeylerinde birer kapı vardır. Yani her küpün içerisinde 6 kapı vardır. Bu her kapının ardında da başka bir küp vardır. Her küpün içerisinde de oldukça farklı tuzaklar yer alıyor. Yani bir küpün içine girmeden önce çok iyi düşünmelisiniz. Filmde burada mahsur kalan kişiler tuzakları kontrol etmek için ayakkabı botlarını kullanıyorlar. Küpün bir sistemi vardır bu sistemi çözmekse oldukça zor ve karmaşıktır. 6 kişi böylesine zekice kurgulanmış bir tuzağın içerisinde hayatta kalmaya çalışacaklardır.Yazar Yorumu

Küp (Cube) filmi muhteşem bir serinin ilk filmi. 1997 yılı yapımı olmasına rağmen senaryo sayesinde zamanını aşan bir film olmuş diyebilirim. Her zaman dediğim gibi orjinal senaryoya sahip filmler her zaman bir adım öndedir. İşte bu da o filmlerden bir tanesi. Filmde o kadar aşırı bir şekilde gerilmiyorsunuz. Ancak filmdeki gizem duygusu merakınızı aşırı bir şekilde tetikliyor. Acaba şimdi ne olacak diye merak edip duruyorsunuz. Fakat bazı sahneler de şaşırdığınız da oluyor. Filmde aklınızda pek çok da soru işareti yer alıyor. Bu kadar insanın burada bulunma sebebi ne? Bu insanların içerisinde yer aldıkları bu küpün amacı ne ve bu küp kim tarafından yapıldı? Bu tarz soruları film boyunca merak ediyorsunuz. Bu tarz filmleri sevenler kesinlikle kaçırmasın.

Filmden Kareler

7bf25f943c17 cube1997 maxresdefault (1) maxresdefault

Küp (Cube)
Senaryo7.8
Oyunculuk7.4
Akıcılık7.6
Efekt7.3
7.510 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorumlar

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler