Yarından Sonra (The Day After Tomorrow) filminin konusunu, fragmanını, oyuncularını ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , , , , , , , ,

Tür : , ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Dünya üzerinde küresel ısınmanın etkileri git gide büyümektedir. Küresel ısınmaya yüzünden tüm dünya ısınmaya başlayacak diye düşünülürken aslında dünya sular altında kalarak buzul çağa geri dönecektir. Jack Hall iklim bilim dalında uzman bir bilim adamıdır. Antarkti'da bir araştırma sırasında büyük bir buz kütlesinin koptuğunu farkeden Jack, bir teori ortaya atar ve geleceğimizin tehlikede olduğunu yetkililere bildirmeye çalışır. Fakat bunun çok pahalı bir proje olduğunu düşünerek onu geri çevirirler. Herkes bu teorinin gerçekleşme olasılığından ziyade daha çok uzun zaman olduğu düşüncesindedir. Fakat işler pek düşünüldüğü gibi yürümez. Buz parçasının yarattığı bir tepkime ile dünya üzerinde çok büyük iklim değişiklikleri yaşanmaya başlar. Yok olmanın eşiğine gelen dünyada hayatta kimler hayatta kalabilecektir.Yazar Yorumu

Üzerinde yaşadığımız gezegen hakkında pek çok varsayımlar yürütülmüştür. Bu varsayımlardan en büyük ekmeği de tabiki sinema dünyası yemiştir. İnsanların merak duygusu ve başlarına gelecek olası tehlikelerinde farkında olmayışları ile birlikte kurgulanan bu tarz filmlerle insanlar hem merak duygusunu gideriyor hem de hayal dünyalarını geliştiriyorlar. Bilim kurgu filmlerinden en azından beklentilerimiz bunlar. Yarından Sonra (The Day After Tomorrow) Film Yorumuna dönecek olursak. Klasik bir senaryoya sahip olsa da hikayenin farklı bir akışından yürütülmesi ve bunun iyi bir şekilde kurgulanması filmi izlenebilir bir seviyeye getirmiş. Bunun dışında Dennis Quaid, Jake Gyllenhaal ve Emmy Rossum gibi başarılı oyuncuların kadroya katılması ile film başarı seviyesini çıtanın üzerine çekmiştir. Usta oyunculuk yetenekleri ve güzel hazırlanmış bir senaryo ile izlerken keyif alacağımız bir film ortaya çıkmış. Bilim kurgu, az biraz macera birazcıkta gerilim filmi sevenler için tavsiye edilebilecek bir film. Boş vakitlerinizde açıp izleyin. İyi seyirler.

Filmden Kareler

 

Yarından Sonra (The Day After Tomorrow)
Senaryo6.2
Oyunculuk6.2
Akıcılık6.4
Efekt6
6.210 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler