Zor Baba 3 (Little Fockers) filminin konusunu, fragmanını, oyuncularını, eleştirisini ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , ,

Tür :

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Serinin ilk filminde Pam'in ailesiyle tanışan Greg, zor bela onların gönlünü kazanmayı başarmıştı. Serinin ikinci filminde ise Pam'in ailesi ile Greg'in ailesinin tanışma kaosuna tanık olduk. Serinin 3.filmi Zor Baba 3 filminde Greg ve Pam mutlu mesut bir aile olmayı başarmıştırlar. Bu ailelerine iki de çocuk eklemişlerdir. Aradan geçen 10 yılda sonunda Pam'in kıl babası Greg'e olan güvenini pekiştirmiştir. Fakat Jack'in sağlık durumu pekte iyiye gitmiyordur. Bu yüzden yerini birinin almasını ve bu büyük aileyi birinin sırtlanması gerekiyor. Pam'in ablasının boşanması üzerine bütün oklar Greg'i göstermeye başlamıştır. Greg bu ağır yükü sırtlanabilmek için elinden geleni yapar. Fakat her zaman ki gibi her şeyi eline yüzüne bulaştırmayı başarır. Pam'in eski sevgilisi ve yeni aile dostları olan Kevin ise yara tuz basar gibi yaptığı davranışlar olayları iyice çığırından çıkarır.Yazar Yorumu

Serinin son filmi Zor Baba 3 Filminin Yorumunu yaparken hafif buruk hissediyorum. Bu tarz güzel filmlerinde sona ermesi hep beni üzüyor. Ama her güzel şeyin bir sonu vardır. Bu sayede herşey tadında kalıp güzel oluyor. Kim bilir Robert De Niro, Ben Stiller ve Oven Wilson gibi sağlam oyuncuları birlikte ne zaman görme şansı bulabiliriz. Filmin incelemesine geçecek olursak. İlk iki filme kıyasla işler biraz daha pekişmiş. Senaristler serinin son filmi olduğu için sağlam bir film çıkarmaya çalışmışlar. Emeklerinin karşılığına almışlar gibi görünüyor. Cinsel ögelerin diğer filmlere kıyasla biraz daha ön planla da olması beni ufakta olsa rahatsız etti. Fakat filme eğlence katmayı da başarmış. Serinin diğer filmlerine kıyasla Owen Wilson'un daha fazla ön planda olması, kendisinin usta oyunculuğunu görmemize vesile oluyor. Serinin diğer filmlerinde yaptığımız yorumların dışına çıkabileceğimi sanmıyorum. Senaryo biraz daha hareketli, oyuncu kadrosu aynı olduğu için yine on numara, akıcılık aksiyonun artmasından dolayı biraz daha artmış gibi duruyor. Genel olarak izlenmesi gereken keyif dolu bir film daha ortaya çıkmış. Boş vaktinizde eğlenmek istiyorsanız kesinlikle izlemeniz gereken bir film. İyi Seyirler !

Filmden Kareler

Zor Baba 3 (Little Fockers)
Senaryo6.5
Oyunculuk6.4
Akıcılık6.5
Efekt6.1
6.410 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler