Zor Baba (Meet The Parents) filminin konusunu, fragmanını, oyuncularını , eleştirisini ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , , , , , , , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Greg, hayat arkadaşı olarak gördüğü Pam'e evlenme teklifi etmeyi uzun zamandır düşünüyordur. Bütün hazırlıklarını yaptıktan sonra planı işleme koymaya karar verir. Tam diz çökmüş evlenme teklifi edecektir ki Pam'in telefonu çalar. Kız kardeşinin nişanlanacağı haberini alan Pam, bu duruma çok mutlu olur. Konuşma sırasında kız arkadaşının sevgilisinin kayınpederinden birebir izin aldığını ağzından kaçırır. Bunu duyan Greg, bütün planı iptal eder. İlk hedef babanın gözüne girmektir. Hafta sonu nişan için Pam'in ailesinin evine giden Greg, bunu bir fırsata dönüştürerek kaleyi içeriden fethetmeye çalışır. Fakat karşısında çok sağlam bir adam durmaktadır. Hem zor hemde sırları olan bir baba ile baş etmeye çalışırken her şeyi bir birine katar.Yazar Yorumu

Sevdiğim bir çok oyuncunun beraber bulunduğu bu filmi bulduğum an zaman kaybetmeden açıp izlemeye koyuldum. Beklediğim gibi filmde çok eğlendim ve büyük keyif aldım. Sevdiğim oyuncuların performanslarını görmek ve onların oynadığı bu keyifli filmi keşfetmek beni çok mutlu oldu. Daha sonra bu filmin bir seri olduğunu öğrendiğim de daha da mutlu oldum. Onları da çok vakit geçmeden izleyeceğim. Yorumumu yine sizlerle paylaşırım. Senaryo olarak klasik bir amerikan komedi filmine benzese de hikayenin içeriğinin tuhaflığı işleri biraz karıştırmış. Babanın bir ajan çıkması daha sonra Greg'in üstüne yıkılan pek çok kaza derken bir de işi ve adıyla dalga geçilmeye çalışılması filmi iyice aksiyonlu bir hale getirmiş. Aileniz ile birlikte keyif dolu vakitler geçireceğiniz bu filmin senaryosunda ufak tefek pürüzler olsa da oldukça başarılı diyebilirim. Oyuncu kadrosu için çok yoruma gerek yok. Çünkü benim sevdiğim ve hiç şüphesiz sizlerinde az çok tanıdığı başarılı oyuncular Robert De Niro, Ben Stiller ve Owen Wilson'ı birlikte görmek ve onların performanslarını izlemek ayrı bir keyif. Genel olarak keyif verici ve izlenmesi gereken bir film. Seriye devam etmenizi de öneririm. İyi seyirler !

Filmden Kareler

Zor Baba (Meet The Parents)
Senaryo7.4
Oyunculuk7.2
Akıcılık7.4
Efekt6.8
7.210 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler