Prensim (Mon Roi) filminin konusunu , fragmanını , eleştirisini , incelemesini , oyuncularını ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Vincent Cassell ve Emanuelle Bercot ikilisinin başrollüğünü üstlendiği Prensim filmi ülkemizde 29 Temmuz 2016 tarihinde vizyona giriyor. Film yönetmenliğini Polis filmin tanıdığımız Maivenn yapmaktadır. Kendi deyimiyle orta halli bir dram filmi olan Prensim iki gencin birbirlerine olan tutkulu aşkın zamanla nasıl yok olduğunu konu alıyor. Tony ve Georgio klasik romantik filmlerde olduğu gibi tesadüfen karşılaşırlar. Aralarında bir elektrik hisseden ikili kısa sürede yakınlaşırlar. Aralarındaki tutku gözlerini kör etmiştir. Kapıldıkları bu rüzgarda kendilerini evlenmiş ve bir aile kurmuş halde bulurlar. İlk başlarda aşkları hiç bitmeyecek ve tutku ömür boyu sürecek zanneden çift için maalesef hiçde öyle olmamıştır. Tony bir süre sonra bu büyüden çıkmış ve o mutlu günler artık bir ızdıraba dönüşmüştür.Yazar Yorumu

Romantik ve dram dolu filmleri aslında çok izlemem fakat arkadaşlarım arasında biri tavsiye ettiğinde merak edip bakıyorum. Bu filmi de bir arkadaşım tavsiye etmişti. İlk başlarda biraz sıkılmıştım filmden açıkcası. Yine de film ilerleyince konu derinleştikçe daha keyif verici bir hal alır dedim. Bunda da haklı çıktım. Pek çok sahnede tüylerim diken diken oldu diyebilirim. Çok dokunaklı sahneleri var . Bu tarz filmleri sevmeyen birine bile bunları hissettirebiliyorsa film iyidir bence. Fakat filmin kurgusunda bazı hatalar benim gözüme çarptı bunları söylemiyeceğim tabi ki spoiler vermek istemiyorum. İzlediğiniz de sizinde dikkatinizi çekecektir. Buna ek olarak çekim kalitesinin bu denli baştan savma yapılması filmin eksi noktalarından birisi olmuş. Bir diğer nokta ise 2015 yılında vizyona girmiş olan bir filmi siz tutup 2016 yılında vizyona sokmanızda ki mantık nedir ? Hiç sinemaya gitmeyin. İnternetten açın izleyin. Ortalamanın üzerinde bir film. Romantik film severlere tavsiye ederim. Bir kaç açık seçik sahne var o yüzden ailenizle açmayın derim. İyi Seyirler !

Filmden Kareler

Prensim (Mon Roi) Fragmanı Prensim (Mon Roi) Oyuncuları

Prensim (Mon Roi)
Senaryo6.8
Oyunculuk6.5
Akıcılık6.9
Efekt6.5
6.710 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (3 Oylar)
6.1

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler