Sizlere bu yazımızda Galaksinin Koruyucuları hakkında olan teknik bilgiyi ve Galaksinin Koruyucuları hakkında olan film yorumumuzu paylaştık.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Kendisine Star Lord takma adını seçen Peter Quill'in başı kötü Ronan'la dertdedir. Ronan'ın amacı Star Lord'un elindeki küreyi ele geçirmek ve ele geçirdikten sonra tüm dünyaya hüküm etmektir. Star Lord ondan kurtulmak ister fakat bir anda kendisini uyumsuz bir ekibin içerisinde bulur. Roket, Groot, Gamora ve Drex ile işbirliğine giderek kürenin peşinde olan kötü adamlara karşı mücadele verirler.Yazar Yorumu

Film içerisinde aksiyon çok fazla Star Wars izlemeyi sevenlerin bu filme bayılacağını söyleyebilirim çünkü bu film Marwell tarafından yapılmış ve aksiyon, bilim kurgu üzerine düzenlenmiş en güzel filmlerden bir tanesi. İçeriği basit gibi görünebilir fakat zorlu ve bir o kadar da heyecan kesicidir. Normal bir uzay macerası filmi olarak görmeyin çünkü uzay macerası filmlerine yeni bir soluk getirilerek bu filmde büyük başarılar elde ediliyor. İzlemenizi tavsiye ederim, bu film için olan editör puanım 10 üzerinden 7.7!

Filmden Kareler

345860.jpg-r_160_240-b_1_D6D6D6-f_jpg-q_x-xxyxxgalaksinin-koruyuculari-1080p-full-hd-bluray-turkc-645

Galaksinin Koruyucuları
Senaryo7.8
Oyunculuk8
Akıcılık7.6
Efekt7.2
7.710 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler