Mezarlık Buluşmaları (Grave Encounters) filminin tanıtımını, eleştirisini, film özetini, fragmanını, oyuncu kadrosunu, vizyon tarihini vs bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Mezarlık Buluşmaları (Grave Encounters) filminde Lance Preston ve arkadaşları Mezarlık Buluşmaları isminde bir reality show çekmektedir. Bu programda hayaletli, lanetli olduğu söylenilen mekanlara giderek buralarda çekimler yapıp bir şeyler bulmayı hedeflemektedirler. Programın ilk 5 bölümü boyunca bu tarz pek çok yere gitmişler ancak hiçbirinde ne hayalet ne de ona benzer bir şey bulamamışlardır. Ancak son bölümde gidecekleri yer uzun senedir kapalı olan bir akıl hastanesidir. Bu akıl hastanesi doktorlardan birinin yapmış olduğu tuhaf ve acımasız deneyleri ile de ünlüdür. Bu hastaneden geceleri tuhaf sesler geldiğini söyleyen de pek çok kişi olmuştur. Lance Preston ve arkadaşları kendilerini bir gece boyunca bu akıl hastanesine kapatırlar. Hastanenin bekçisine kapıyı kilitlemelerini ve sabah olunca da açmasını söylerler. Her zamanki gibi yine hiçbir şey çıkmayacağını düşünen ekip bu sefer yanılmıştır. Akıl hastanesi onların en büyük ve en korkunç kabusu olacaktır.Yazar Yorumu

Mezarlık Buluşmaları (Grave Encounters) konu olarak klasik olsa da işleniş olarak o kadar başarısız diyebileceğimiz bir korku filmi değil. Bana göre tadında bir korku filmi olmuş. İzlerken bazı sahnelerde geriliyorsunuz hatta. Bazı sahnelerdeki olayları da oldukça orijinal buldum. Filmde seçilen mekanlar da oldukça iyiydi. Korku filminde kullanılabilecek birçok faktörü kullanmışlar. Yani bizleri korkutmak için ellerinden geleni yapmışlar. Oyunculuklarda çok iyi değil ama idare eder. Eğer korku filmi arıyor ve bulamıyorsanız izlemenizi tavsiye ederim.

Filmden Kareler

grave-encounters Grave-Encounters-4 maxresdefault vlcsnap-2013-02-07-17h57m51s245_zps2e695c40

Mezarlık Buluşmaları (Grave Encounters)
Senaryo7.3
Oyunculuk7.1
Akıcılık7.4
Efekt7.2
7.310 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler