Hush filminin tanıtımını, eleştirisini, film özetini, fragmanını, oyuncu kadrosunu, vizyon tarihini vs bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Hush filminde Maddie şehirden uzakta yer alan bir ormandaki evinde tek başına yaşamaktadır. Maddie dilsiz ve sağırdır. Geçimini de çizim yaparak sağlamaktadır. Bu onun en büyük tutkusudur. Bir gece evine etrafta rastgele bir şekilde insanları öldüren bir sadist gelir. Başta maskeli katil onun sağır ve dilsiz olduğunun farkına varmaz. Farkına varınca da bu oldukça hoşuna gider. Maddie'yi evin dışından gözetler ve onu kendi isteği ile dışarıya çıkartana kadar elinden gelen her şeyi yapar. Hiçbir şekilde konuşamayan ve çevresindeki hiçbir sesi duyamayan Maddie gece bir başına bu sadist katil ile kalmıştır. Bu saatten sonra Maddie hayatta kalabilmek için her şeyi yapacaktır.Yazar Yorumu

Hush orijinal bir fikir ile seyircinin karşısına çıkmış. Kendine has tarzı olan gerilim filmleri hep sevmişimdir. Bu da onlardan biriydi. Konu her ne kadar klasik olsa da baş roldeki kişinin sağır ve dilsiz olması filmi farklı kılıyor. Filmi izlerken sanki siz de çevrenizdeki sesleri duymuyorsunuz ama çevrenizde bir katil olduğunu biliyorsunuz. Bu durumda ben ne yapardım diye de düşünmeden edemiyorsunuz. Film ile ilgili kötü bulduğum yanı ise böylesine bir konuyu daha iyi bir hikaye ile anlatabilirlerdi. Mesela maskeli adamın maskesini erken çıkarması gizemi ve korkuyu azaltıyor. Bunu biraz daha kullanıp gerilimi arttırabilirlerdi. Ama yine de maskeyi çıkarmasına rağmen iyi oyunculuğu sayesinde katil bizleri gerilimin içine sürüklüyor. Gerilim konusunda farklı bir yapım olduğunu düşünüyorum. O kadar iyi değil ama kendini izlettirebilen bir film.

Filmden Kareler

FilmStill-93.0.0 hush hush-2016-600x300 hush-2016-turkce-altyazili-izle-658

Hush
Senaryo7.4
Oyunculuk7.1
Akıcılık7
Efekt7.3
7.210 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (5 Oylar)
4.6

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler