Efsane (Legend) filminin oyuncu kadrosu, vizyon tarihi, fragmanı, yönetmeni ve daha fazlasını yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Tür : , , ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Efsane (Legend) filminde 1950'li ve 1960'lı yılların Doğu Londrası'ndaki suç dünyasına yolculuğa çıkıyoruz. Gerçek bir hikayeden beyaz perdeye aktarılan filmde Reginald ve Ronald isimli ikiz kardeşlerin yer altı dünyasındaki yaşamlarına tanıklık ediyoruz. Dönemin ünlü ikiz kardeşleri yine kendileri gibi tehlikeli bir çetenin de liderleridir. Bu ikiz kardeşlerin yer altı dünyasındaki hayatları ile kişisel hayatlarında yaşadıklarını izleyeceğiz. Bir yer altı imparatorluğunun yükselişi ve çöküşünü izleyeceğimiz filmde Reginald ve Ronald rollerini Tom Hardy canlandırıyor.Yazar Yorumu

Efsane (Legend) filmi ile ilgili söylenebilecek ilk şey herhalde Tom Hardy'nin muhteşem ötesi oyunculuğudur. İki rolü de öyle güzel oynamış ki izlerken sanki iki karakteri de iki farklı kişi oynamış sanıyorsunuz. Ancak iki rolü de Tom Hardy harika bir şekilde oynamayı başarıyor. Filme gelirsek bence o yıllar ve olaylar ilginç bir şekilde anlatılmış. Filmde bazen gülüyorsunuz ancak bir süre sonra birden olaylar dram ve hafif gerileme doğru geçiyor. Ama genel hava daha çok komedi ve dram türünde diyebilirim. İzlerken açıkçası hiç sıkılmadım. Film bence oldukça da akıcı. Eğer sağlam oyunculuğun olduğu suç filmlerini izlemek istiyorsanız Efsane filmini izlemenizi kesinlikle tavsiye ederim.

Filmden Kareler

Reggie Kray (TOM HARDY) and Frances Shea (EMILY BROWNING) in ?Legend?.  From Academy Award? winner Brian Helgeland (L.A. Confidential, Mystic River) and Working Title comes the true story of the rise and fall of London?s most notorious gangsters, Reggie and Ronnie Kray, both portrayed by Hardy in a powerhouse double performance.

leg legend2015 maxresdefault

Efsane (Legend)
Senaryo7.8
Oyunculuk8.1
Akıcılık7.7
Efekt7.4
7.810 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler