Müzede Bir Gece: Lahitteki Sır (Night at the Museum: Secret of the Tomb) filminin tanıtımını, eleştirisini, film özetini, fragmanını, oyuncu kadrosunu, vizyon tarihini, yapım yılını ve filmden kareleri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Tür : , , ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Müzede Bir Gece: Lahitteki Sır (Night at the Museum: Secret of the Tomb) filmi serinin üçüncü filmi. Macera kaldığı yerden devam ediyor. Her zaman ki gibi müzedeki eserler her gece canlanmaya devam ediyor. Hatta bunların birer teknolojik alet oldukları söylenerek de müzede gösteriler yapılıyor. Tam her şey yolunda gidiyor derken müzedeki eserlerin her gece canlanmasında bir sorun ortaya çıkmaya başlıyor. Bunun sebebi de müzedeki her eserin canlanmasını sağlayan tabletin artık gücünü kaybediyor olması. Yani müzedekilerin hayat kaynağı artık gücünü kaybetmekte. Müzemizin cesur bekçisi bu sorunun çözümü için araştırmalar yapıyor. En sonunda çözümünü buluyor ancak araya birkaç sorun girdiği için bu çözümü uygulamaya çalışması oldukça güçleşiyor.Yazar Yorumu

Müzede Bir Gece: Lahitteki Sır (Night at the Museum: Secret of the Tomb) filminin bende her zaman özel bir yeri olacak. Çünkü bu film çok sevdiğim bir sanatçı olan ve geçtiğimiz yıllarda kaybettiğimiz Robin Williams'ın son sinema filmi. Bu sebepten dolayı da bu filmin bendeki yeri oldukça özeldir ve öyle kalmaya da devam edecek. Filmin sonunda da zaten Robin Williams'ın ismini altın harflerle yazarak onu son kez anmış oldular. Filme dönersek yine her zaman ki gibi eğlence, aksiyon dolu bir film olmuş. Ailecek keyif alarak izleyebileceğiniz bir yapım. Filmi oyuncu kadrosu zaten oldukça sağlamdı bir de ek olarak Hugh Jackman, Ben Kingsley gibi ünlü isimleri de kadroya katmışlar. Tabi bu isimler konuk oyuncu olarak filmde yer alıyorlar. Eğer güzel zaman geçirmelik bir film arıyorsanız kaçırmayın.

Filmden Kareler

Müzede Bir Gece 3: Lahitteki Sır
Senaryo7.4
Oyunculuk7.8
Akıcılık7.7
Efekt7.9
7.710 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler