Rocky filminin devam filmi olna Rocky 2 filminin fragmanını,hakkında açıklamsını ve kendi yorumumu sizler için hazırladım.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Adı duyulmamış amatör boksör Rocky Balboa , Dünya Ağır Siklet Boks Şampiyonu Apollo Creed ile maç yapmış ve herkesi yanıltıp hiç nakavt olmayıp , sayı farkıyla şampiyona yenilmiştir . Adının da duyulması sağlanınca iyi paralar kazanmıştır . Ancak , gözündeki yaradan ve karısına verdiği sözden dolayı boksa geri dönmemekte kararlıdır . erkes , Apollo ' nun şike yapıp bilerek mağlup olduğunu düşünmektedir . Bunun üzerine Apollo çok sinirlenir ve bir rövanş yapılmasını ister . Yüzyılın rövanşı için çalışmalar başlar . Maç günü gelir . Bu maçı sakın kaçırmamalısınız dostlar ! İlkinden 3 yıl sonra çekilen ikinci film, ilkinin çizgisinde ilerliyor ve orijinaliyle benzerlikler taşıyor. Başroller de değişiklik olmuyor ve yine filmin başrolü ve senaristi Slvester Stallone .Yazar Yorumu

Benim izlediğim serili filmlerde , her zaman ilk film en iyisidir . Ancak bu film , bence ilkini geride bırakmış . Her ne kadar imdb puanı ilk filme göre düşüşte olsa da , heyecan hiç eksik olmuyor . Filmde en beğendiğim taraf , o filmin müzikleri ... Müzik , filmde daha çok heyecan katıp , bizim de sıkılmamamızı sağlıyor . 7.2 puan yüksek bir puan olsa da bu film için çok düşük . İlk filmine 8.1 verildiyse , bu filme kesinlikle 8 den yüksek bir puan verilmeliydi . Rocky karakterini canlandıran Stallone zaten en secdiğim oyunculardan , oyunculuğuna kimse laf edemez ama Apollo Creed karakterini canlandıran Carl Weathers ' te çok iyi bir oyunculuk sergilemiş . Bence , dünyadaki sayılı oyunculardan biri olabilecek oyunculuğa sahip . Ama iş işten geçti . Artık adam iyice yaşlandı . Ufak bir not verirsem , ilk filmi izlmeden bu filmle geçmeyin . Her ne kadar konuyu anlasanız da ilk filmi izlemediyseniz hiç zevk almassınız . Neyse ben serinin 3 . filmini izleyeyyim . Herkese iyi seyirler !

Filmden Kareler

apollo vs rocky rocky 2 izle rocky 2

Rocky 2
Senaryo8.7
Oyunculuk 8.2
Akıcılık 8.2
Efekt8.7
8.510 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler