Harika bir kişisel gelişim filmi olan Özgürlük Yazarları ( Freedom Writers ) filminin oyuncularını , fragmanını , konusunu, özetini ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür : , , ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Öğretmenliğe yeni başlayacak olan Erin Gruwell çok heyecanlı ve mutludur . İlk dersine girdiğinde hevesi kursağında kalır . Sınıfa girdiğinde çete üyelerinden oluşmuş , her an ölümle burun buruna gelen ve okulu önemsemeyen öğrencilerle karşılaşır . Öğrencilerin notları çok zayıftır . Her gün olay başlatırlar ve okulda disiplin bırakmazlar . Ancak yeni gelen edebiyat öğretmeni Erin Gruwell ' ın bu öğrencilere yapacağı uygulamalarla kendini sevdirecek , notlarını yükseltecek ve öğrencileir kötü işlerden arındıracaktır . Bu ABD yapımlı harika kişisel gelişim filminde Hilary Swank, Scott Glenn, Imelda Staunton ve Patrick Dempsey'de rol almıştır . Film İmdb ' den 7,5 puan almıştır .Yazar Yorumu

İşte bugün karşınızda Erin Gruwell ! ... Bir öğretmenden çok daha fazlası . Düşünün . Sizi b*ka sarmış bir hayattan kurtaryor . Sizi değişime uğratıyor . Filmi izler izlemez sizlerle paylaştım . Bunun nedeni filmin beni çok fazla etkilemesi . Kişisel gelişim a pardon yanlış dedim . Bu film kişisel değil toplumsal bir değişim . Bu toplumsal değişim filmi verdiği dersle bütün izleyenleri etkiliyor . Sanırım bende bi kişisel değişim merakı ortaya çıkmaya başladı . Her Çocuk Özeldir filmini izleyenlerin kesinlikle izlemesi gereken bir yapıt . Sıkılmadan izleyebileceğiniz izleyince duygusallaşacağınız kendine özgün senaryosu ve güzel oyunculuklarla başyapıt olmayı hak eden İmdb den de 7.5 gibi yüksek bir puan alan izlemeniz ve izletmeniz gereken bir film .

Filmden Kareler

Özgürlük Yazarları ( Freedom Writers )
Senaryo7.4
Oyunculuk7
Akıcılık7.5
Efekt7.3
7.310 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler