Zoolander 2 filminin konusunu , fragmanını , oyuncularını , teknik bilgisini ve yorumlarını bu yazımızda sizlerle paylaştık.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür :

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Biri gerçekten komedi mi dedi? Çünkü eğer istediğiniz buysa Zoolander 2 sizlere “Acil Komedi Butonu” sunuyor. Gülme garantili Zoolander, serinin yıllar sonra gelen 2. filmiyle gülmekten öldürmeye devam ediyor. Başrollerde her filminde ayrı bir eğlence yatan Ben Stiller, komedi filmlerinin vazgeçilmez sarışın erkeği Owen Wilson, başlı başına bir film olan Wil Ferrel ve seksi ve yetenekli star Penelope Cruz yer alıyor. Yönetmenliğini ve senaristliğini de Ben Stiller’ın yaptığı serinin yeni filmi bir de sürpriz sunuyor. Justin Bieber’ın da filmde yer alması birçok Justin Bieber hayranını sevindirecek gibi gözüküyor. Dünya’daki büyük suikast ve komploların moda endüstrisine dayanmasını konu alan ilk filmde de yine aynı konu işleniyor. On beş yıl sonra gelen serinin ikinci filmde Derek (Ben Stiller) ve ortağı Hansel (Owen Wilson) bu seferde büyük bir maceranın kucağına oturmuşa benziyorlar. İMDB’den çok iyi bir not almaması açıkçası şaşırtan bir sonuç.Yazar Yorumu

Daima kaliteli filmler sunan Ben Stiller’ın bu ekiple de yine büyük işler başarmış olduğunu düşünüyorum. Zaten ilk filmi izleyip de gülmeyen yoktur açıkçası. Şahsen ben içinde Hem Ben Stiller’ın hem de Will Ferrel’ın olduğu bir filme gülmediğimi hatırlamıyorum. Bu adamların yaptığı işler daima kaliteli ve güldüren işler oluyor ve çoğu zaman aile ile izlemeye müsait komedi filmleri oluyorlar. Yine yine yeniden Zoolander beni kahkahalara boğdu. Eminim ki sizi de boğacaktır. Ama keşke Justin Bieber olmasaydı demeden de geçemiyorum.

Filmden Kareler

zoolander 2 film yorumları zoolander 2  fragmanı zoolander 2  konusu

Zoolander 2
Senaryo6.2
Oyunculuk5.9
Akıcılık6.4
Efekt5.8
6.110 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

MSKU Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları Öğrencisiyim. Yaklaşık altı yıldır tiyatro ile ilgileniyor ve tiyatro metinleri yazıyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler