Geronimo filmi hakkında inceleme , eleştiri , yorumlarımızı bu yazıda sizlerle paylaştık.

Fragman :

 

Vizyon Tarihi: 27 Mart 2015

Yönetmen : Tony Gatlif

Oyuncular :   Celine Sallete , Rachid Yous , David Murgia

Yapım Yılı – Yeri :  2015 – Fransa


Tanıtım :

ST. Pierre mahallesi kavgası , gürültüsü hiç bir zaman eksik olamayan Fransa’nın Güneyinde yer alan hareketli bir o kadar da neşe dolu bir mahalledir.  Grenimo bu mahallede sosyal eğitmenlik yapmaktadır. Ağustosun kavurucu günlerinden birinde mahallede gençler arasında oluşan bir sorunu çözmeye çalışmaktadır. Nil Türk kökenli genç bir kızdır. Nil bir çingeneye aşıktır fakat zorla başka bir adamla evlendirilmek istenir. Evlenmek yerine çingene sevgilisiyle birlikte kaçmayı planlayan Nil mahallede bir gerginliğe , tartışmaya yol açmıştır. Bu ufak tartışma bir arasında aileler arası kavgaya dönüşür . Müziklerle atışmaların yanı sıra laf dalaşmaları da artmaya başlayınca iş Grenimo düşer.


Yorum :

Pozitif enerji  dolu bu filmde müzik ve aşk konusu yoğun işlenmiş. Komedi ve biraz da aksiyon katılarak film eğlenceli bir hale getirilmiş. Fakat oyunculuk ve görüntü kalitesi , çekim kalitesi günümüzde ki filmlere göre biraz başarısız olmuş. Sinemalarda da çok fazla ilgi göreceğini düşünmüyorum . İnternette de arattığınız zaman çok fazla bir içerik çıkmıyor. Aynı konuda daha başarılı bir çok türk filmi mevcut. Bu filmi izlemek yerine biraz daha araştırarak ülkemizin güzel filmlerinden bir kaç tanesini izlemeniz daha mantıklı olur. 27 Mart’ta sinemalarda olacak film hakkında toplumumuzun fikir ve görüşlerini merak ediyorum.


Yazının Amacı :

Bu yazımızda Geronimo filmi nasıl ? ,Geronimo izlenir mi ?, Geronimo Filmi Konusu Nedir ? ,Geronimo Filmi Yorumları,Geronimo filmi elestiri gibi konulara cevap bulabilirsiniz.

Geronimo
Senaryo5.2
Oyunculuk4.3
Akıcılık4.4
Efekt4.7
4.710 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (2 Oylar)
3.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorumlar

  1. Ayça

    Film olay kurgusu olarak idare eder ancak bazı sahneleri duygu yüklü. Kesinlikle izlenmesi gereken filmlerden birisi diye düşünüyorum.

    Cevapla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler