Iron Sky: The Coming Race filminin oyuncularını , konusunu , fragmanını , teknik bilgisini ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür : , ,

Yapım Yılı - Yeri : - , ,

IMDB :  

Tanıtım

Sci-fi, aksiyon ve komedi konularında ilk filmiyle üstün bir performans yakalayan İron Sky (Demir Gökyüzü), 2017'de sinemaseverlerin karşısına çıkacak olan İron Sky 2: Coming Race daha da bir absürt bir dünyanın kapılarını zorlayacak gibi görünüyor. İlk filmde Ay'ın karanlık yüzünde 1945'ten beri yaşamını sürdüren nazilerin 2018 yılında yanlarına siyahi bir astronotun gelmesiyle, Dünya'ya yapmayı planladıkları saldırıyı gerçekleştirişlerini izlemiştik. İron Sky 2: Coming Race'de ise fragmandan gördüğümüz kadarıyla Dünya içinde gizli bir dünyanın kapılarından geçecekmişiz gibi duruyor. Devam filminin başrol koltuklarında Tom Green (Donald), Emily Atack (Tyler), bir önceki filmde acı bir şekilde ölüşüne şahit olduğumuz Udo Kier (Wolfgang Kortzfleisch) ve seksi nazi güzeli Julia Dietze (Renate Richter) oturuyor.Yazar Yorumu

Ben ilk filmi izledikten ve kendi adıma oynaladıktan sonra ikinci bir filminin çekilebileceği aklımın ucundan dahi geçmemişti. Çünkü zaten sınırlarda çekilmiş bir filmdi bu. Nazileri almışsın aya götürmüşsün. Ayın Karanlık yüzünde yaşatmışsın. Onlara ayda yer çekimi vermişsin. Nefes almalarını sağlamışsın. Adamların tasarladıkları dev uzay gemisini İphone ile havalandırmışsın. Tutmuşsun bu aydaki nazileri Dünyaya saldırtmışsın. Tamam baba yapmışsın bir şekilde de izletmişsin bunları. Ama kardeşim Hitleri Dinazora bindirmek nedir Allah aşkına :) Yani bana biraz değişik geldi. Tamam ayın karanlık yüzündeki naziler de başlı başına değişiklerdi ama ne bileyim gerçekten absürtlüğün ırzına geçmişler dersem yalan olmaz sanırım. Bu da böyle bir film ve yine izlerken çok eğleneceğimi düşünüyorum ve gerçekten bu sefer nasıl bir konu işleyeceklerini merak ediyorum. Beklemede kalın!

Filmden Kareler

Iron Sky: The Coming Race yorumları

Iron Sky: The Coming Race konusu

Iron Sky: The Coming Race oyuncuları

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

MSKU Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları Öğrencisiyim. Yaklaşık altı yıldır tiyatro ile ilgileniyor ve tiyatro metinleri yazıyorum.

Yorumlar

  1. Sabri

    fragmanından anlaşılıyorki bomba gibi bir film geliyor. efect kalitesi mükemmel.

    Cevapla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler