Aklı Havada filminin oyuncularını , konusunu , yorumlarını , teknik bilgisini ve fragmanını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

"Thanks for Smoking" (Sigara İçtiğiniz İçin Teşekkürler) ve "Juno" adlı filmlerde iyi bir başarı yakalamış olan genç yönetmen Jason Reitman "Up in the Air" (Aklı Havada)'da da bu başarıyı yakalamış gibi gibi gözüküyor. Filmin başrol koltuklarına baktığımızda ise ilk olarak karizmatik dünya yıldızı George Clooney'i (Ryan Bringham) görüyoruz. Ardından iki güzel ve başarılı Hollywood yıldızı Vera Farmiga (Alex Goran) ile Anna Kendrick (Natalie Keener) varlıklarıyla filmi taçlandırıyorlar. Filmde çok farklı bir işe sahip olan Ryan (George Clooney) işi gereği sürekli olarak seyehat etmek zorunda. Bu seyahatlerinden birinde Alex ( Vera Farmiga) ile tanışan Ryan, kendisine çok benzeyen, kendisi gibi seyahat tutkunu olan bu kadınla harika bir uyum yakalıyor. Çalıştığı şirketteki genç bir kadın olan Natalie'nin (Anna Kendrick) şirketteki işleri değiştirmek adına ortaya attığı bir fikirden sonra Ryan bu genç kadına yaptıkları işi pratikte göstermek için şirket tarafından özel bir göreve tabi tutuluyor. Tabii bu Ryan'ın için pek de çekilir bir şey olmuyor ve bu üçlünün arasındaki ilişki zamanla farklı bir hal alıyor.Yazar Yorumu

George Clooney gerçekten başarılı bir oyuncu fakat genel olarak içinde mizahi bir kalite barındıran filmlerde oynamayı tercih ediyor. Açıkçası ben onu daha kaliteli yapımlarda, daha ona özel olan filmlerde görmeyi daha çok isterdim. Yine de yaptığı işlerde çok başarılı. Bu filmde de öyle. Yine de benim için bir Tamer Karadağlı değildir fakat Tamer Karadağlı'nın saçma projeler içinde bulunmayı bırakacağı zamana kadar şimdilik George Clooney'i izlemeye devam edeceğiz gibi gözüküyor.

Filmden Kareler

Aklı Havada yorumları

Aklı Havada konusu

Aklı Havada
Senaryo8
Oyunculuk7.6
Akıcılık8.1
Efekt7.5
7.810 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

MSKU Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları Öğrencisiyim. Yaklaşık altı yıldır tiyatro ile ilgileniyor ve tiyatro metinleri yazıyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler