Bu Da Nereden Çıktı? (Why Him) filminin konusunu, oyuncu kadrosunu, film eleştirisini, fragmanını ve film yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Tür : ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

James Franco ile Bryan Cranston gibi başarılı aktörlerin yer aldığı filmde bir damat adayı ve bir baba arasındaki çekişmeye şahit olacağız. Filmde Stephanie artık kendi kararları verecek ve hayatını kurabilecek bir yaşa gelmiştir. Bu sebepten dolayı da çok sevdiği sevgilisi Laird Mayhew’i ailesi ile tanıştırma kararı alır. Ancak bu tanışma sonrasında Stephanie’nin babası Ned, Laird’den hiçbir şekilde hoşlanmaz hatta ondan nefret etmeye başlar. Çünkü yaptığı hareketler oldukça çılgınca ve olgunca olmayan hareketlerdir. Bu yüzden de ikili arasında bir süre sonra bir çatışma başlar. Lair ona kızını ne kadar çok sevdiğini söylese de Ned ona hiçbir şekilde inanmaz ve bu evliliğe izin vermez. Fakat Laird öyle bir anda pes edecek bir insan değildir ve ayrıca Stephanie’yi de fazlasıyla sevmektedir. Kızını sevdiğini kanıtlamak ve gözüne girmek için Laird ne kadar uğraşsa da her seferinde işleri daha da batırır.Yazar Yorumu

Filmi izlerken gerçekten oldukça eğleniyorsunuz. Konu her ne kadar klasik olsa da bu konunun işlenişi gerçekten başarılı. Tabi bundaki etkili faktör James Franco ve Bryan Cranston. İkili kesinlikle doğru bir seçim olmuş diyebilirim bu film için. Her sahnede gülmeseniz bile bazı sahnelere kahkaha attırıyor ve tebessüm ettiriyor. Ama izlerken hiçbir şekilde seyirciyi sıkmıyor. Arkadaşlarınız ile birlikte eğlenceli ve güzel bir zaman geçirmek istiyorsanız kesinlikle kaçırmayın. Eğer beklentinizi çok yüksekte tutmadan izlerseniz keyif alacağınız bir yapım. Bir de türde her ne kadar aile olsa da ailenizle izlerken bazı sahnelerde rahatsız olabilirsiniz.

Filmden Kareler

Bu Da Nereden Çıktı? (Why Him?)
Senaryo7.4
Oyunculuk7.8
Akıcılık7.9
Efekt7.3
7.610 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler