Annie filmi hakkında inceleme , eleştiri , yorumlarımızı bu yazıda sizlerle paylaştık.

Fragman

Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi : 24 Nisan 2015

Yönetmen : Will Gluck

Oyuncular : Jamie Foxx , Quvenzhane Wallis , Rose Byrne

Tür : Müzikal Aile

Yapım Yılı – Yeri : 2014 , ABD

IMDB :  5.1

Tanıtım

Yetim bir kız olan Annie üvey annesini Bayan Hannigan ile hiç anlaşamamaktadır. Yetimliğin verdiği zorluklara iyimserliği ve kalbimdeki yaşama sevinci ile katlanan Annie’nin belediye başkan adayı olan Benjamin Stacks ile tesadüfü karşılaşması sonucu şansı dönecektir. Başkan adayı Annie’yi evlat edinerek seçmenler üzerinde olumlu bir etki bırakmak ister. Gün geçtikçe birbirlerine bağlanmaya ve aralarındaki ilişkinin git gide güçlemesi ile ayrılmaz bir ikili olacaklardır. Başkan adayının ününden faydalanarak ünlü bir kız olan Annie’nin hayatı bir anda değişmeye başlamıştır.

Yazar Yorumu

Neşe dolu ailenizle gönül rahatlığıyla izleyebileceğiniz çok güzel bir film. IMDB puanını görünce çok şaşırmıştım. Fragmanı çok hoşuma gitti filmi de en kısa sürede izleyeceğim. Türkiye’ye daha yeni gelmese çok üzücü bir olay çünkü yurtdışında oldukça sevilmiş bir filmdir. Müzikal filmlere olan tutkum ile aile filminin birleştirilmesi beni cidden filme bağladı.

Kızda çok tatlı ve yetenekli. Bu yaşta bu oyunculuk ciddi anlamda çoğu aktöre taş çatlatır. İlerde de bir çok filmde göreceğimize inanıyorum. Jamie Foxx’un da filmde rolünün hakkını vermiş.

Film daha önce 2 kez uyarlanmış buda 3. uyarlanması. Bu film 1982 yapımı ilk filmden esinlenilerek hazırlanmıştır.

Uzun lafın kısası ailenizle izlemek için eğlenceli bir film arıyorsanız kesinlikle tavsiye edebileceğim bir film. Tavsiye ediyorum.

Filmden Kareler

annie annie filmi annie filmi annie filmi annie filmi annie-jamie-foxx-quvenzhane-wallis-2014-colmbia-pictures-billboard-650

Annie
Senaryo5.4
Oyunculuk6.1
Akıcılık5.7
Efekt5.6
5.710 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler