Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu filmi hakkında inceleme , eleştiri , yorumlarımızı bu yazıda sizlerle paylaştık.

Fragman

Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi : 07 Ağustos 2015

Yönetmen : Biray Dalkıran

Oyuncular : Atılgan Gümüş , Tuğçe Sarıkaya , Orçun Kaptan

Tür : Romantik , Komedi

Yapım Yılı – Yeri : 2015 – Türkiye

Tanıtım

Evlilik hazırlıkları yapan Zehra ile Alper ailelerinin itirazlarını hiçe sayıp düğün için gün almışlardır.  Düğün günü geldiğinde damadı bir stres basmaya başlar. Yapmış olduğu şeyin ciddiyetini ve sorumluluğunu fark etmiştir ancak çok geçtir. Alper apar topar koşa koşa düğünden kaçar.

Kısa bir zaman sonra Alper yaptığı hatayı anlar sevdiği kadını terk etmenin acısıyla yanıp kavrulur. Zehra ‘ya geri dönmeye çalıştıysa da Zehra olanları unutamaz ve onu reddeder. Alper ortada kalmıştır. Zehrayı unutması gerekir. En yakın arkadaşı Mutlu’ya danışır. Mutlu hemen Alper’e bir aşk doktoru tavsiye eder ve hikaye başlar.

Yazar Yorumu

Fragmanı çok eğlenceliydi. Replikler , şakalar , enteresan mizah anlayışları baya hoşuma gitti. Komedi filmlerinde yeni yeni solukların çıkması yeni senaryolara yer verilmesi film çeşitliliğini ve ilgiyi artırmakta. Son zamanlarda bu tip filmler çok çıkmaya başladı beni de olduğu gibi erotik espirilerin sürekli bel altı olması seyirciyi rahatsız edebilir . Yinede kalitesinden ödün vermemiş güzel bir film ortaya çıkarmışlar.

Hele ki Serhat Özcan’ı ben hep oturaklı rollerde görüp öle benimsemişim bu filmde farklı bir tiplemeyle görünce çok şaşırdım. Ama hakkını vermek lazım iyide oynamış. Arkadaş çevrenizi toplayıp gırgır şamataya gidebileceğiniz komik bi o kadar yeni nesil bir film. İyi Seyirler.

Filmden Kareler

Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu

Eski Sevgiliyi Unutmanın 10 Yolu
Senaryo7.2
Oyunculuk7.1
Akıcılık7
Efekt6.9
7.110 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (1 Oy)
1.1

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorumlar

 1. Atagün Baltacıoğlu

  En yakın zamanda izleyeceğim, merak ettim filmi.Teşekkürler paylaşım için.

  Cevapla
 2. Okan

  son zamanlarda evet bu tarz filmler çok çıkmaya başladı ancak hepsinde seyirciyi güldürme yolu olarak bel altı espirilerin tercih edilmesinden sıkıldım

  Cevapla
 3. Veysel ÖZTÜRK

  Merakla bekliyorum aslında fragman izledim komik duruyo nete düşünce izlerim

  Cevapla
 4. Mehmet

  Romantik Komedi zor bir alan çok başarılı olduğumuz bence söylenemez espiri anlayışımızda bel altı olduğu sürece çok fazla da ileri gidebileceğimizi sanmıyorum. Paylaşım için teşekkürler.

  Cevapla

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler