Sizlere bu yazımızda Şevkat Yerimdar 2 hakkında olan teknik bilgiyi ve Şevkat Yerimdar 2 hakkında olan film yorumumuzu paylaşacağız.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , , ,

Tür :

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Şevkat bu sefer bu seride evlenmek için hazırlıklar yapar ve dedesinden kalan miras evi satmak için uğraşır. Son anda Ankara'dan bir alıcı çıkar ve Ankara'a doğru gider, Şevkat'in planlarında evi satıp hemen geri dönmek vardır fakat Şevkat Ankara'dan geri dönerken arabasının üzerine bir aşık atlar, aşığımız adı da; ''Sarper'dir.'' Sarper, sevgilisinden dayak yiyen birisidir ve Şevkat'ten yardım ister. Şevkat'te hemen yola koyulup Sarper'i döven kişinin olduğu yere yani kahveye doğru gider ve macera burada tamamen başlar.Yazar Yorumu

Şevkat Yerimdar 1'den daha güzel olacağı kesin, ben şahsen Şevkat Yerimdar 1'i 1 kere değil 10 kere izlemişimdir. Sıkmayan ve içeriği komedi olan bir film. İzlemenizi tavsiye ederim, bu seferki seride diğer seriye göre oldukça kaliteli ve komik. İlk filmde gelini düğünden kaçıran Şevkat bu filmde kendi düğünü için hazırlıklar yapıyor. Memleketine dedesinin evini satmaya gittiğinde başına gelen olaylar hikaye baya hareketlendi. Oldukça eğlenceli ve akıcı bir film sıkılmadan saatlerce izleyebiliyorsunuz. Ekip çok iyi iş çıkarmış. Üçüncü filmi de sabırsızlıkla bekliyorum. Gişede umduklarını bulabildiler mi bilmiyorum çünkü çoğu sinemada film yayınlanamadı malesef. BU yüzden bende internetten izlemek zorunda kaldım. Çok beğendim herkese tavsiye ediyorum izleyin.

Filmden Kareler

362919.jpg-r_160_240-b_1_D6D6D6-f_jpg-q_x-xxyxxşevkat yerimdar 2 fil myorumları

Şevkat Yerimdar 2
Senaryo8.2
Oyunculuk8.1
Akıcılık8.1
Efekt8.1
8.110 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (1 Oy)
10.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler