Lütfen Beni Öldürme (Stranger Than Fiction) filminin tanıtımını, eleştirisini, film özetini, fragmanını, oyuncu kadrosunu, vizyon tarihini ve daha fazlasını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Tür : , ,

Yapım Yılı - Yeri : -

IMDB :  

Tanıtım

Lütfen Beni Öldürme (Stranger Than Fiction) filminde bir yazar olan Karen yazmakta olduğu bir romanı bitirmek üzeridir. Fakat istediği sonu bir türlü yazamamaktadır. Çünkü kitabın sonunda karakteri nasıl öldüreceğini bir türlü bulamamıştır. Ancak tüm bunlar olurken Karen'ın yazmış olduğu bu karakter aynı zamanda gerçek hayat yaşamaktadır. Hatta yazdıklarının tümü de gerçek hayatta yaşayan Harold'ın da başına gelmektedir. Bir süre sonra olaylar Harold için çok karışık bir hale gelirken Karen'ın kendi kontrol ettiği bir karekterin gerçek hayatta yaşadığını öğrenmesi ile de daha karışık bir hale gelecektir. Karen eğer bu muhteşem romanının sonunda Harold'a öldürürse gerçek hayattaki Harold'da ölecektir.Yazar Yorumu

Lütfen Beni Öldürme (Stranger Than Fiction) çok sevdiğim orijinal senaryoya sahip filmlerden bir tanesi. Senaryo kesinlikle kendine özgü. Bu tarz filmleri sevdiğimi her zaman belirtiyorum. Çünkü son zamanlarda neredeyse aynı tarz senaryolar hep bir şekilde küçük değişiklikler yapılarak beyaz perdede seyirciye sunuluyor. Bunlardan sıkıldığımız içinde bu tarz orijinal senaryolar sahip çıkmalıyız diye düşünüyorum. Film izlerken kesinlikle sıkılmıyorsunuz. Aksine acaba ne olacak şimdi diye merak ediyorsunuz. Oyunculuklar da aynı şekilde başarılıydı. Will Ferrell ve Emma Thompson usta oyuncular olduklarını bu film ile bir kez daha göstermişler. Film fantastik bir komedi türünde. Bu tarz filmlere fazla rastlamıyoruz. Eğer özgün senaryoya sahip bir film arıyorsanız kaçırmayın derim.

Filmden Kareler

maxresdefault stranger_than_fiction_open_t stranger-than-fiction strangerthanfiction2

Lütfen Beni Öldürme (Stranger Than Fiction)
Senaryo8.2
Oyunculuk7.9
Akıcılık7.7
Efekt7.6
7.910 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (0 Oylar)
0.0

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler