Bay Hiçkimse (Mr.Nobody) filminin konusunu,fragmanını , eleştirisini, oyuncularını ve yorumlarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Fragman

Bu Filmi İzlemek İçin Tıklayın
Teknik Bilgi

Vizyon Tarihi :

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Tür : , , ,

Yapım Yılı - Yeri : - , , ,

IMDB :  

Tanıtım

İnsanlığın gelişmiş dönemlerinde yaşlanmanın ve ölümün ortadan kalktığı zamanlarda geçen Mr.Nobody filmi son ölümlü olan 117 yaşındaki Nemo'yu konu almaktadır. Nemo geçmişiyle alakalı sadece bir tren istasyonunda olduğunu ve bir seçim yapması gerektiğini hatırlar. Annesi ve babası farklı yollara giden Nemo hangisi ile birlikte kalacaktır. Bu gibi pek çok olasılığın hayatımızın her köşesinde olduğunu ve hayatımızın buna göre şekillendiğini gözler önüne seren Bay Hiçkimse filmi aklınızı karmakarışık edecek bilim kurgu ve dram türünde bir filmdir.Yazar Yorumu

Bilim kurgu ve karmaşanın hakim olduğu filmlerden hep hoşlanmışımdır. Bu filmi ilk duyduğumda izlenmeye değmez demiştim. Çünkü bilim kurgu ve fantastik hikayeler ne kadar harmanlanabilse de işin içerisinde dram girdiğinde akıl almaz saçmalıklar ortaya çıkabiliyor. İçimde ufak bir merak uyandırmasından dolayı açıp fragmanına baktım. Belli bir zaman döngüsü içerisinde geçtiğini gördüğümde izlemeye karar verdim. Hayatımızda pek çok seçim yaparız. Bu seçimlerde zaman ilerledikçe binlerce hatta milyonlarca olasılığı ortaya çıkarır. Peki bu seçimler sonrasında vazgeçtiğimiz şeylerin farkında mıyız ? Belki de yanlış bir seçimde bulunduk kim bilebilir. İşte bu problem üzerinden yürüyen Mr.Nobody filminde son ölümlü Nemo'nun yitik zihninde gerçekleşen ve birbiriyle karman çorman bir yumak haline dönüşmüş anıları çözmeye çalışırken hikayenin akışında sürüklenmiş bir şekilde aklınızda yüzlerce soru işaretiyle kala kalıyorsunuz. Bilim kurgu severlerin kesinlikle izlemesi gereken aldığı puanı hakeden nadide filmlerden bir tanesi. İyi seyirler dilerim.

Filmden Kareler

Bay Hiçkimse (Mr.Nobody) film yorumları Bay Hiçkimse (Mr.Nobody) eleştirileri

Bay Hiçkimse (Mr.Nobody)
Senaryo8.2
Oyunculuk7.8
Akıcılık8.2
Efekt7.6
810 Üzerinden
Okuyucu Oylaması: (1 Oy)
7.6

Paylaşmak Güzeldir ...

Yazar Hakkında

Filmler hakkında inceleme ve eleştirilerde bulunarak film severlere ışık tutuyorum.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak .

Etiketler